ورود / ثبت نام

ورود

آي او اس ۱۰ چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟

آي او اس ۱۰ چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟

اپل پس از معرفی آی او اس ۹ با دردسرهای زیادی روبرو شد . بعضی از دیواس ها و آیپدها پس از آپدیت به ورژن خاصی از این آی او اس نیاز به داشتن اپل آیدی اولیه داشتند . آیفون SE با بلوتوث به مشکل برخورد و دیگر توانایی ارتباط با ماشین را نداشت و اخیرا هم که خبر بریک شدن آیپدها در آخرین ورژن به گوش رسید . همه این مشکلات تنها گوشه ای از نسخه پر دردسر آی او اس ۹ بود . اما اپل میخواهد تا چند روز دیگر نسخه نهایی آی او اس ۱۰ را به دور از حاشیه ، ارور و باگ رونمایی کند . نسخه ای که بسیاری از مصرف کنندگان منتظر آن هستند تا از شر آي او اس ۹ رهایی یابند . اما آی او اس 10 چه ویژگی هایی خواهد داشت و انتظار ما از آن چیست ؟

 • اولین موردی که باید به آن اشاره کرد سیستم عاملی جدید و بدون باگ خواهد بود . همه منتظر ارائه این نسخه از آی او اس برای رهایی از باگ ها هستند . اپل قطعا دنبال ارائه آی او اس با این ویژگی میباشد .

 • دومین ویژگی آی او اس ۱۰ کنترل سنتر جدید میباشد . این ویژگی جذاب و کاربردی که همراه با آی او اس ۷ رونمایی شد ، کمی قدیمی شده است و اپل باید به فکر آپدیت به نسخه بالاتر و بهتر کردن عملکرد آن باشد . باید منتظر ارائه کنترل سنتر جدید با ویژگی شخصی سازی باشیم .

 • سومین مورد که انتظار آن توسط آیفون ۶ اس دارها کشیده میشود ، بالا بردن کارایی تاچ ۳ بعدی میباشد . هنوز این تکنولوژی خارق العاده کارآیی زیادی پیدا نکرده است . اپل باید کارآیی و ویژگی های این تکنولوژی را بالاتر ببرد تا تفاوت بین آیفون ها مشخص شود .

 • چهارمین موردی که باید به آن اشاره کرد و جز موارد حتمی میباشد ، سیری میباشد . سیری در اختیار توسعه دهندگان برای گسترش قرار گرفته است و حتی در خانه های هوشمند هم به کمک اپل خواهد آمد . سیری از نسخه پنجم آی او اس اضافه شده است .

 • پنجمین موردی که باید به آن اشاره کنیم ، رابط کاربری جدید میباشد . سنت همیشگی اپل بر این است که هر ۳ نسخه از ارتقا آی او اس که میگذرد ، وضعیت ظاهری آن را بهبود میبخشد . اپل آخرین باری که وضعیت ظاهری آی او اس را متحول کرد ، آی او اس ۷ بود . حال پس از ازائه آی او اس های ۸ و ۹ ، انتظار تغییر رابط کاربری را داریم .

 • آخرین موردی که باید به آن اشاره کرد ، اضافه شدن اموجی ها و شکلک ها میباشد . ۷۲ شکلک جدید به آی او اس ۱۰ اضافه خواهد شد . از ویژگی های آی او اس ۱۰ استفاده از ۵۱۲ مگابایت رم میباشد . پس از ۵ سال پشتیبانی مداوم از آیفون ۴اس و آیپد ۲ ، باید این دو محصول از پشتیبانی نرم افزاری خداحافظی کنند .

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

ویژگی ای جدید آی او اس ۱۰

 

امتياز دهيد:
2
نرم افزار وایبر آپدیت شد
صفحه رسمی سایت اپل به نام محمد علی کلی تغییر یافت

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
 • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.