ورود / ثبت نام

ورود

آیفون ۷ با مدل پایه ۳۲ گیگ عرضه خواهد شد

آیفون ۷ با مدل پایه ۳۲ گیگ عرضه خواهد شد

شایعات همچنان پیرامون آيفون ۷ زیاد میباشد . این شایعات از سال گذشته و بعد از ارائه آيفون ۶ اس توسط اپل ، شروع شد . این بار این اخبار و شایعات پیرامون حجم نسخه پایه آيفون ۷ میباشد . 

بسیاری از مشتریان شرکت اپل که میخواهند از گوشی آيفون استفاده کنند و در کنار استفاده معمولی از آن ، از دیگر ویژگی ها آن نیز به اندازه نرمال بهره ببرند ، از کم بودن حجم ۱۶ گیگ ناراضی بودند . اپل پیشتر تجربه بالا بردن حجم و حذف یکی از حجم ها را در آيپدها دارد . سنت همیشگی اپل نیز بر این بوده است که هیچ گاه قیمت دستگاه پایه را افزایش نمیدهد و بالعکس ، قیمت سایر دستگاه ها را پایین میآورد . بنابراین باید انتظار آيفون ۷ با پایه حجم ۳۲ گیگابایت را به قیمت آيفون ۶ اس ۱۶ گیگابایتی داشته باشیم . در حال حاضر آيفون ۶ اس ۱۶ گیگی با قیمت 649 دلار به فروش میرسد . 

Kevin Wang، مدیر تحقیقات بازارِ موسسه IHS Technology اعلام کرده است که بر اساس تحقیقاتی که انجام داده اند ، آيفون ۷ اپل باید با حجم پایه ۳۲ گیگابایتی عرضه گردد . وی در ادامه بیان میکند : " رم این گوشی نیز مانند نسخه قبلی آيفون ها ، یعنی آيفون ۶اس ۲ گیگابایت خواهد بود . "

 

آیفون ۷ اپل

 

پیش تر خبری با عنوان " آيفون ۷ با رم ۳ گیگابایت عرضه خواهد شد " را مطرح کرده بودیم . همچنین اخبار ضد و نقیض دیگری که نشان از مدیریت شرکت اپل بر روی عدم درز اخبار میدهد . اما تا به حال حذف پورت ۳.۵ میلی متری و ارائه ماژول دوگانه دوربین در آيفون ۷ پلاس ، به تایید همه خبرگذاری ها رسیده است .

باید منتظر سپتامبر ۲۰۱۶ باشیم تا اپل به همه این شایعات پایان دهد . 

 

امتياز دهيد:
1
معرفی نرم افزار دانلود از ایسنتاگرام که برای مدت ک...
لوازم جانبی آيفون ۷ هم به بازار آمد !!!!!!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.