ورود / ثبت نام

ورود

باز هم از اپل به دلیل نقض پتنت ، شکایت شد

باز هم از اپل به دلیل نقض پتنت ، شکایت شد

خبر شکایت از شرکت اپل تقریبا به یک خبر تکراری تبدیل شده است . معمولا شرکت های بزرگ مانند اپل ، سامسونگ ، گوگل و ... از شکایت ها در امان نیستند و بسیاری از شرکت های کوچکتر به دنبال این موضوع هستند تا هر طور شده از شرکت های بزرگ شکایت به محکمه ببرند و خسارتی را دریافت کنند .

 

اینبار نوبت شرکت آمریکایی " فناوری کالیفورنیا " هست تا از اپل شکایت کند . آن ها مدعی شده اند که شرکت اپل و Broadcam که در رابطه با تکنولوژی WiFi با هم همکاری میکنند ، از سیستم رمزگذاری IRA\LDPC که مختص آن ها میباشد به صورت کاملا غیرقانونی و بدون اجازه شرکت " فناوری کالیفورنیا " استفاده کرده اند . 

این شرکت طی شکایتی که از اپل و Broadcam داشته ، ابراز کرده است : " این شرکت ها از فناوری IRA\LDPC که مختص ما میباشد در تمامی محصولاتشان برای سیستم رمزگذاری استفاده کرده اند و تمامی آن محصولات را به فروش رسانده اند . این در حالی است که ما اصلا اجازه چنین دسترسی به آن ها نداده ایم . " شرکت آمریکایی در ادامه شکایتش ، تمامی دستگاه هایی که از این فناوری استفاده کرده اند را ذکر کرده است : " دستگاه های iPad، MacBook Air،‌ Apple Watch،‌ iPhone 6s، iPhone 6s Plus، iPhone 6، iPhone 6 Plus، iPhone 5c، iPhone 5s، iPhone 5،‌ iPad Air، iPad Air 2، iPad Pro، iPad Mini 4، iPad Mini 3 و iPad Mini 2 از این تکنولوژی بهره میبرند . "

آن ها بسیار به این شکایتشان امیدوار هستند و میخواهند خسارت وارد شده به آنها طی جلسات آینده پرداخت گردد .

امتياز دهيد:
1
آیکلود Keychain چیست و چگونه فعال میشود ؟
معرفی نرم افزار دانلود از ایسنتاگرام که برای مدت ک...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.