ورود / ثبت نام

ورود

شایعه جدید : مجهز شدن آیفون بعدی اپل به سنسور اثر انگشت و NFC

شایعه جدید : مجهز شدن آیفون بعدی اپل به سنسور اثر انگشت و NFC

گزارش جدید از چین ادعا می کند که اپل با علم تایوان Chipbond و فناوری قراردادی در حال ساخت سنسورهای اثر انگشت برای نسل بعدی آیفون خود است .

اثر انگشت

جزئیات گزارش : در روز دوشنبه توسط چین تایمز، که ادعا کرد که به اصطلاح " آیفون5S" هم یک سنسور اثر انگشت و تراشه ارتباطات نزدیک میدان برای پرداخت های تلفن همراه است. انتظار می رود که این دو مورد در کار با آیفون ، به کاربران کمک کند تا به راحتی اجازه معامله های تجاری با اثر انگشت را داشته باشند.
انتظار می رود که این سنسور در اواسط تا اواخر سال 2013 راه اندازی شود.

تحلیلگر مینگ چی کو KGI که دارای سابقه قابل اعتماد در خط تولیدمحصول آینده اپل را دارد معتقد است که آیفون5S جدید مدتی با زیبایی همان آیفون 5 در ژوئن یا جولای عرضه خواهد شد، اما علاوه بر اضافه شدن سنسور اثر انگشت، همراه با یک دوربین بهتر و چیپ قدرتمند A7 روانه بازار می شود.

با توجه به گفته های کو، سنسور اثر انگشت در زیر دکمه صفحه اصلی  بر روی دستگاه نصب می گردد که کاربران به سادگی می توانند انگشت شست خود را بر روی دکمه قرار داده و هویت آنان برای کارهای مختلف از قبیل ورود و یا کلمه عبور ، اجازه خرید و ... مشخص کند.

به نظر شما اپل به این سنسور در آیفون خود نیاز دارد و آیا این سنسور می تواند مبدل خوبی برای اثبات هویت ما و کسب و کار ما باشد؟

امتياز دهيد:
19
بازی Dark Runner 2 Plus برای آیپد و آیفون
تصاویر قدیمی ترین نمونه ی اولیه آیفون به بیرون درز...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.