کتاب استیوجابز | معرفی کتاب استیوجابز شدن - ترجمه کتاب استیوجابز - NIC

ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " منتشر شد

ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " منتشر شد

ترجمه کتاب " استیو جابز شدن " ( مردی متکبر و رهبری انقلابی ) نوشته برنت اِشلندر و ریک تتزلی توسط ایمان حبیبی منتشر شد .

ناشر در ابتدای کتاب و برای معرفی آن بیان کرده است که : این کتاب به گفته مدیران شرکت اپل بهترین و کامل ترین کتاب معرفی استیو جابز میباشد . پیش تر کتابی که توسط والتر ایزاکسون نوشته شده بود بعنوان برترین کتاب معرفی میشد . تیم کوک در مورد این کتاب گفته است : اگر میخواهید با عملکرد استیو جابز بیشتر آشنا شوید و روند اختراع شرکت اپل را بهتر لمس کنید ، این کتاب را بخوانید .

کتاب " استیو جابز شدن " زندگی استیوجابز را از نزدیک بیان میکند . این اولین کتابی میباشد که توسط خانواده استیو جابز نیز مورد تایید قرار گرفته است .

استیو داولینگ سخنگوی شرکت اپل :

استیو داولینگ در مصاحبه ای که با نیویورک تایمز داشته است ، به تحسین این کتاب پرداخته است . وی بیان کرد : ما تصمیم گرفتیم تا استیو جابز را بهتر به تمام مردم دنیا بشناسانیم . برای همین تصمیم گرفتیم که در نوشتن کتاب " استیوجابز شدن " مشارکت داشته باشیم . برنت با استیو دوستی دیرینه‌ای داشته اند و همین موضوع کمک بسیار خوبی به معرفی بهتر استیو از نزدیک میکند . ما از انتشار این کتاب بسیار خوشحالیم .

بسیاری از ناگفته های نزدیکان استیو جابز نیز در کتاب وجود دارد که کمک شایانی به شناخت استیوجابز میکند . افرادی همچون خانواده‎ استیو جابز، مدیران سابق و فعلی اپل، کمپانی های پیکسار و دیزنی، تیم کوک رئیس کنونی شرکت اپل ، جانی آیو به عنوان طراح خلاق ، ادی کیو، اد کتمول، جان لسه تر و بسیاری دیگر درباره‎ اعجوبه و رهبر قرن ۲۱ سخن گفته اند .

برنت اِشلندر نویسنده کتاب فوق بیش از ۲۵ سال با استیوجابز فقید دوستی صمیمانه داشته است .

امتياز دهيد:
3
آموزش ۳ روش برای دیدن ویدیوهای روز دنیا بر روی آیف...
چگونه میتوان اکانت جیمیل را بر روی گوشی آيفون ست ک...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.