ورود / ثبت نام

ورود

اپل یک میلیارد دلار در خدمات حمل و نقل چین سرمایه گذاری کرد

اپل یک میلیارد دلار در خدمات حمل و نقل چین سرمایه گذاری کرد

اپل در شرکت بزرگ خدمات حمل و نقل چینی به نام Didi Chuxing یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد . تیم کوک در مصاحبه ای که با خبرگذاری رویترز داشته است ، اذعان کرده است که هدف از این سرمایه گذاری ، چندین دلیل داشته است . تیم کوک معتقد است که علاوه بر بازگشت سرمایه خوبی که این سرمایه گذاری خواهد داشت ، این سرمایه‌گذاری فرصتی برای فهم بیشتر یک بخش از بازار چین را هم فراهم میسازد . از نظر تیم کوک سرمایه گذاری در این شرکت حمل و نقل چینی ، نمونه‌ی عینی‌ای از نوآوری توسعه‌دهندگان iOS در چین را نشان دهد . 

یکی دیگر از دلایل شرکت اپل برای این سرمایه گذاری ورود این شرکت به صنعت خودروسازی میباشد . یک سالی میشود که اپل پروژه بزرگ تیتان را استارت زده است و سرمایه گذاری در این شرکت حمل و نقل فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر با این صنعت میباشد . 

در حال حاضر شرکت حمل نقل Didi Chuxing ، حدود ۷۸ درصد از سهم بازار سرویس های اشتراک گذاری خودرو را در کشور چین در اختیار دارد و سرمایه این شرکت چیزی بالغ بر ۲۵ میلیارد دلار میباشد . جالب است بدانید تمام این موفقیت ها در ۴ سال رخ داده است . 

این شرکت ، امکان تهیه تاکسی و سرویس حمل و نقل را از طریق نرم‌افزار فراهم میکند . این سرویس جذاب که فقط از طریق نرم‌افزار قابل دسترسی هست ، در ۴۰۰ شهر چین ، دارای ۳۰۰ میلیون عضو میباشد . باید دید همکاری اپل با این شرکت به چه نتایج و دست‌آوردهای دیگری خواهد انجامید.

امتياز دهيد:
1
باگ نرم‌افزار آیتونز ، آرشیو اطلاعات کاربران را پا...
تماشا کنید | رندر جدید آيفون ۷ و آيفون ۷ پلاس

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.