ارزش سهام اپل باز هم کاهش پیدا کرد

ارزش سهام اپل باز هم کاهش پیدا کرد

ارزش سهام اپل باز هم کاهش پیدا کرد

کاهش ارزش سهام شرکت اپل یک خبر جدید نمیباشد و اگر خواننده اخبار سابت باشید ، پیش تر ، این موضوع را گزارش کرده بودیم . وال استریت گزارش دیگری را امروز منتشر کرده است که حکایت از سقوط مجدد سهام شرکت اپل دارد . چند وقت پیش سهام شرکت اپل به زیر ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد . اخبار بد برای سهامداران به اینجا ختم نشد و گزارش جدید وال استریت حکایت از کمترین ارزش سهام اپل در ۳ سال اخیر دارد . 

در زمان ارائه گزارش مالی سه ماهه شرکت اپل که با پاسخ تیم کوک در مصاحبه ای همراه بود ، هر سهم شرکت اپل با ۱۱٪ افت به قیمت 92.72 دلار رسید . 

 

Saham.jpg

 

Apple.jpg

 

این روند نزولی در سال اخیر نگرانی‌های سهامداران را بیشتر از پیش کرده است ، تا جایی که بسیاری از آن ها به فکر فروش سهام خود شده اند . آن ها مدعی هستند که بازار از محصولات اپل اشباع شده است و این سهام دیگر مانند گذشته سوددهی کلان ندارد .

به این موارد، رفتارهای خصمانه اخیر سازمان رگولاتوری چین با اپل را نیز اضافه کنید؛ رفتارهایی که تیم کوک را ناچار ساخت، برای کاهش تنش ها سفری به سرزمین اژدهای سرخ داشته باشد . باید تا اواخر تابستان و زمان ارائه آیفون ۷ صبر کرد تا نتیجه تلاش های اپل برای خروج از رکود را دید . 

امتياز دهيد:
1
تماشا کنید | کاور آهن ربایی جدید اپل پنسل
اپل یکی از متخصصان گوگل را به خدمت گرفت

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.