اسمارت کانکتور در آیپد و آيفون ۷ | وجود اسمارت کانکتور در آيفون ۷ اپل - NIC

آیا بالاخره آیفون ۷ به Smart Cannector مجهز خواهد بود ؟

آیا بالاخره آیفون ۷ به Smart Cannector مجهز خواهد بود ؟

اسمارت کانکتور آيفون ۷ :‌

باز هم اخبار پیرامون آیفون ۷ اپل میباشد . شایعات پیرامون وجود اسمارت کانکتور در آیفون ۷ میباشد . پیش تر و برای اولین بار در  زمان ارائه آیپد پرو از این پورت رونمایی شد . در اوایل امسال که آیپد پرو جدید در نسخه ۹.۷ اینچی عرضه شد و این آیپد نیز از اسمارت کانکتور پشتیبانی میکرد ، شایعات پیرامون حمایت آیفون ۷ اپل از این پورت شدت گرفت . 

اما امروز سایت Mac Otakara از تصمیم اپل مبنی بر عدم استفاده از این کانکتور خبر داد و گزارش کرد که اپل بر خلاف تصور همگان از این اسمارت کانکتور در آيفون نسل جدیدش استفاده نخواهد کرد و البته بیان کرده است که اپل دلیلی را نیز در این رابطه بیان نکرده است . 

باید بیان کنیم که پیش تر تصاویری از آیفون ۷ منتشر شده بود که حکایت از استفاده دوربین دوگانه و اسمارت کانکتور در آيفون ۷ داشته است ، اما باز هم این شایعات را نمیتوان دلیل محکمی بر این مدعا دانست زیرا طبق همیشه اپل در مقابل این گونه اخبار درز کرده از محصولاتش سیاست سکوت را پیش گرفته است . 

هنوز به صورت قطع مشخص نیست که آیا کمپانی اپل، بالاخره از Smart Connector در آیفون بعدی خود استفاده خواهد کرد یا خیر. اما اگر این گزارش صحت داشته باشد، مطمئنا باعث ناامیدی طرفدارانی خواهد شد که منتظر بودند تا از Smart Connector و قابلیت های جالبی که با خود به همراه می آورد در آیفون 7 استفاده نمایند .

امتياز دهيد:
1
هند حاضر به فروش آیفون نشد
نسل بعدی قلم اپل چگونه عمل خواهد کرد ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.