ورود / ثبت نام

ورود

آموزش آپدیت خودکار آیفون در نیمه شب

آموزش آپدیت خودکار آیفون در نیمه شب

آی او اس 9 به بالا یک ویژگی جالب دارد که توسط آن میتوانید تنظیم کنید که چنانچه آپدیت جدیدی برای آی او اس عرضه شد ، آن آپدیت در نیمه شب و در هنگامی که خواب هستید ، صورت پذیرد و در طول روز با خیال راحت به کارتان ادامه دهید . برای اینکه از آپدیت بودن ورژن آی او اس مطلع گردید به مسیر Settings → General → Software Update بروید . 

زمانی که با پیغام آپدیت روبرو شدید ، گزینه Later را بزنید . با انتخاب Later گزینه‌های دیگری ( Install Tonight و Remind Me Later) به شما ارائه می‌شود . Install Tonight را انتخاب کنید . پس از انتخاب این گزینه پسوردتان را وارد کنید تا به صورت خودکار این آپدیت در شب و هنگام خوابتان انجام بپذیرد . 

آیفون یک تاریخچه از استفاده شما از گوشی در خودش نگه میدارد و میداند که شما در چه ساعاتی از آن استفاده نخواهید کرد . پس از لمس گزینه Install Tonight مانند شکل زیر یک ساعتی را به شما نشان خواهد داد . 

در تصویر زیر برای آپدیت خودکار ساعت ۹ شب تا ۱ بامداد در نظر گرفته شده است.

 

Auto-Install-firmware-updates.jpg

 

با انتخاب گزینه Remind Me Later نیز شما یک یادآور برای نصب به روزرسانی تنظیم می‌کنید که این مورد نیز یک گزینه جدید است. ظاهراً پس از انتخاب نکردن گزینه نصب خودکار دیگر نمی‌توانید از آن استفاده نمایید .

امتياز دهيد:
2
بندهای لوکس Coach در پاییز امسال برای اپل واچ عرضه...
چگونه میتوان صفحات اینترنتی را توسط آیفون به فایل‌...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.