ورود / ثبت نام

ورود

جدید ترین عکس ها منتشر از خط تولید iphone 5s

اگر خبرهای منتشر شده مرتبط با آیفون 5 اس و آیفون 6 را دنبال کرده باشید.می بینید که خبر ها و شایعات کم کم در حال بیشتر شدن  و نزدیک شده به واقعیت می باشند.

آیفون ۵ اس

امروز وب سایت چینی عکس هایی از iPhone 5s در سایت خود منتشر کرد.که چنان ادعا میکند که این عکس ها مربوط به iPhone 5s می باشند.که در این تصاویر شما میتوانید خط تولید iPhone 5s را در در کارخانه فاکسکان مشاهده کنید.

در هفته ای که گذشت اگر یادتان باشد خبر اندازه و ظاهر iPhone 5s  و iPhone 6  را چندی پیش با هم مرور کردیم، که در آن از نظر ظاهر و اندازه iPhone 5s  شبیه به iPhone 6 و iPhone 5  بلندتر و نازک تر بود.دراین تصاویر جدید که پنل های جلو وعقب iPhone 5s را نشان می دهد، خبر گفته شده را تایید می کند. باز با این حال این خبر ها جز شایعات می باشد ولی اگر همین طور پیش برود شایعات تبدیل به واقعیت می شود. اگر تصاویر منتشر شده به واقعیت نزدیک باشد نشان می دهد که گوشی هوشمند بعدی اپل 5s می باشد. جالبی این تصاویر نسبت به تصاویر قبل این است که شما می توانید خط تولید و افراد در حال کار هستند را مشاهده کنید.
اپل برای رقابت نزدیک با دیگر رقیبان خود بر اساس شایعات به سوی گوشی ها ارزان قیمت پیش خواهد رفت تا گزینه های بیشتری برای فروش داشته باشد و دامنه ی گسترده تری از کاربران را جذب خود کند. و همچنین رقیبانی چون اندروید را پشت سر بگذارند.  شاید امسال باید منتظر گوشی های ارزان قیمت از طرف اپل باشیم.

آیفون ۵ اس

تصاویر آیفون ۵ اس

تصاویر آیفون ۵ اس اپل

تصاویر آیفون ۵ اس اپل

تصاویرجدید آیفون ۵ اس اپل

تصاویرجدید آیفون ۵ اس

source: Cnet

امتياز دهيد:
3
جیلبریک بر روی هفت میلیون دستگاه IOS تنها بعد ازچه...
بازی پرطرفدار Doodle Jump برای آیفون

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.