ورود / ثبت نام

ورود

مذاکرات اپل و BMW به بن بست رسید

مذاکرات اپل و BMW به بن بست رسید

اپل در پی تولید خودرو میباشد :

چند وقتی میشود که خبر تولید خودروی اپل در رسانه‌های خبری منتشر شده است . اپل در تولید و ارتقای تکنولوژی در خوش بینانه‌ترین حالت یک سر و گردن از تمامی رقبای خود بالاتر است اما در صنعت خودرو حرف چندانی تا به امروز برای گفتن نداشته است . به همین علت اپل برای ارتقای سطح دانش و توانایی تولید خودروی خود ؛ با شرکت‌های دایلمر و BMW وارد مذاکره شده بود اما بنا به گزارش Handelsbatt این مذاکرات به نتیجه نرسیده است و شرکت BMW با اپل همکاری نخواهد کرد . 

پیش تر شرکت اپل و شرکت BMW برای ساخت نرم‌افزارهای زیادی با هم همکاری کرده‌اند و طبق گزارشات منتشر شده ؛ شرکت اپل برای ساخت و تولید ماشین روی تجربه این شرکت حساب ویژه ای باز کرده بود اما اخبار رسیده ایجاد دو مشکل به وجود آمده را عامل پایان این همکاری دانسته است . 

1 . BMW با ذخیره شدن کلیه اطلاعات بر روی سرویس iCloud و دسترسی فقط شرکت اپل به آن مشکل دارد . 

2. BMW قصد داشت تا رهبری پروژه ساخت ماشین اپل را بر عهده بگیرد که گویا با شرکت دایملر بر سر این موضوع به توافق نرسیده است . 

البته این موضوع به معنای پایان کار خودروی اپل و مذاکرات با شرکت‌های اروپایی نیست. همین چند وقت پیش شنیدیم که اپل برای ساخت خودروی‌اش، آزمایشگاهی در برلین به راه انداخته است. با اینکه هنوز هیچ چیز تایید نشده، اما احتمال اینکه شرکت اتریشی Magna از همکاران اصلی اپل برای ساخت خودروی الکتریکی این شرکت باشد، اصلا دور نیست.

امتياز دهيد:
1
وال استریت ژورنال گزارش کرد : اپل واچ 2 دیتای همرا...
گزارش‌مالی‌سالانه‌شرکت‌اپل‌منتشر‌شد‌که‌نشان‌از‌افت...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.