ورود / ثبت نام

ورود

آیا آیفون 7 ضد آب خواهد بود ؟

آیا آیفون 7 ضد آب خواهد بود ؟

آیفون ۷ : 

انتظار میرود که آیفون 7 به سنت همیشگی اپل در تاریخ سپتامبر 2016 مطابق با شهریور ماه 1395 معرفی گردد . شایعات پیرامون آیفون 7 بسیار زیاد است که آخرین شایعات برگرفته از یک وب‌سایت چینی میباشد . در این وب‌سایت بیان شده است که پنل جلویی آيفون 7 مجهز به دکمه لمسی خواهد شد و دیگر خبری از دکمه فشاری نخواهد بود . اگر چنین خبری موثق باشد ؛ کل صفحه نمایش یک دست خواهد شد . اپل از اولین نسل آيفون که در سپتامبر 2007 با نام آیفون 2G معرفی شد از این دکمه استفاده میکرده است . اما گویا در آیفون  ۷ این دکمه به دکمه کاملا لمسی بدل خواهد شد . 

 

touch-id-on-iphone-6.jpg

 

 برای تحقق این موضوع ؛ اپل باید از تکنولوژی که در ترک پد لپ‌تاپ هایش استفاده کرده است ؛ در تولید گوشی‌های آيفون ۷ نیز بهره برد . در مک‌بوک‌های جدید اپل، این کمپانی فناوری 3DTouch را به کار گرفته که حس فشرده شدن ترک‌پد از طریق لرزش به کاربر القاء می‌شود و خبری از پایین‌رفتن قسمت فشرده شده نیست .

آیا آيفون 7 ضد آب است ؟‌

چنانچه این تکنولوژی بر روی آیفون پیاده شود ؛ احتمال ضد آب بودن گوشی آيفون به دلیل یک پارچگی و نداشتن منافذی برای نفوذ آب به شدت افزایش میابد . اخبار زیادی مانند استفاده اپل از تکنولوژی های پیشرفته برای پوشش مدارهای داخلی درز کرده است ؛ اما پوشش دکمه Home یکی از اصلی ترین موارد بوده است . 

NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
1
چگونه مشکلات آیفون را به سریعترین روش ممکن حل کنیم...
تماشا کنید | مقایسه ویژگی لایو فتو آيفون 6 اس و مو...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.