ورود / ثبت نام

ورود

همکاری جذاب سیری و روبات لیام را ببینید

همکاری جذاب سیری و روبات لیام را ببینید

اپل برای تبلیغ روز زمین ویدیوی همکاری لیام و سیری را بر روی سایتش منتشر کرد .

پیش تر با روبات لیام که در کنفرانس مارس 2016 اپل معرفی شد ؛ آشنایی دارید . روباتی که از 29 بازو تشکیل شده است و وظیفه جدا سازی تمامی قطعات آيفون برای استفاده مجدد و برگشت پذیری آن را دارد . در این ویدیو شاهد این هستید که چطور لیام با سیری همکاری میکند و زمین پاک را رقم خواهد زد . 

از این به بعد چنانچه از سیری در باره روبات لیام سوال کنید یکی از پاسخ‌هایی که خواهید شنید این خواهد بود : " لیام همکار ربات جدید من در اپل است. او را به قهوه دعوت کرده‌ام ولی او از آن دسته آدم‌های معتاد به کار است " . یکی از بزرگترین دست‌اوردهای لیام استفاده مجدد از باطری میباشد که تبدیل به  دغدغه بزرگ خیلی از شرکت‌ها شده است . 

لیام در واقع به جداسازی قطعات آيفون تا ریزترین قطعه خواهد پرداخت . حتی پیچ‌های آیفون مجددا به چرخه تولید باز خواهند گشت . پیش‌تر وظیفه جدا سازی این قطعات بر عهده آهن‌ربا ها میزان جذب معناطیسی مجزا بوده است . 

 

 

اپل برنامه‌ای جدید با نام " تجدید " (Renew) در پیش گرفته است . مطابق با آن، کاربران آیفون و مشتریان وفادار ، می‌توانند گوشی‌های خود را برای بازیافت به فروشگاه‌های ‌اپل ببرند و در صورت تعمیر نشدن گوشی ؛‌ گوشی قدیمی را تحویل و با پرداخت اندکی پول ؛ گوشی نو دریافت کنند . 

امتياز دهيد:
2
آیفون SE به یکه تازی‌اش در بازار ادامه میدهد
چگونه مشکلات آیفون را به سریعترین روش ممکن حل کنیم...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.