ورود / ثبت نام

ورود

آیفون SE به یکه تازی‌اش در بازار ادامه میدهد

آیفون SE به یکه تازی‌اش در بازار ادامه میدهد

تقاضای بالا برای خرید آيفون SE همچنان ادامه دارد :

اپل باز هم در بازار یابی موفق عمل کرد و بر خلاف تصور همگان آیفون SE  را به فروش میلیونی رساند . با اینکه حدود 3 هفته از رونمایی آیفون 4 اینچی جدید اپل میگذرد و با توجه به تغییر نکردن ظاهر و سخت افزار ؛ همچنان خریداران آيفون SE باید انتظار 4 هفته‌ای را برای دریافت محصولشان بکشند . این میزان استقبال از سمت آيفون SE نظر خیلی از کارشناسان را تغییر داده است . 

در حال حاضر 3 هفته از فروش این آیفون میگذرد و مشتریان و کاربران کشورهای چین و آمریکا باید برای دریافت این محصول 3 هفته انتظار بکشند . اگر بخواهیم به میزان فروش و استقبال مشتریان نسبت به محصولات اپل اشاره کنیم باید بگوییم که آيفون 6 پلاس با توجه به تغییر صفحه نمایش با بیشترین میزان استقبال همراه بوده است . در زمان عرضه این فبلت اپل ؛ کاربران باید 4 هفته منتظر میماندند تا گوشی به دستشان برسد . این در حالی بود که میزان انتظار برای دریافت آيفون 6 ؛ 7 الی 10 روز بیان شده است . در مورد محصولات جدید اپل جالب است بدانید که میزان انتظار برای دریافت آیفون 6S فقط 3 الی 4 روز و برای دریافت آيفون 6S پلاس هم 3 الی 4 هفته بوده است . 

آيفون SE با میانگین 450 دلار جز ارزانترین و البته قدرتمندترین محصولات اپل میباشد . باید منتظر ارائه گزارش مالی شرکت اپل در روز سه شنبه همین هفته باشیم تا میزان درآمد این شرکت از فروش آيفون SE را ببینیم . 

امتياز دهيد:
2
آیفون SE در کدام کشورها فروش خوبی داشته است ؟
همکاری جذاب سیری و روبات لیام را ببینید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.