ورود / ثبت نام

ورود

آیفون SE در کدام کشورها فروش خوبی داشته است ؟

آیفون SE در کدام کشورها فروش خوبی داشته است ؟

موسسه Localytics که در حوزه تحلیل بازار موبایل فعالیت میکند این بار آمار فروش آيفون SE را در کلیه کشورها را ارائه کرده است . بر اساس این گزارش پرچم دار جدید اپل در کشورهای اروپایی مخصوصا فرانسه و انگلیس فروش بسیار خوبی داسته است . 

میزان فروش این آیفون در کانادا و هنگ کنگ هم بسیار عالی بوده است . عدد 1% جلوی نام این 4 کشور برای فروش آیفون SE قرار گرفته است . 1 درصد به معنای این است که از هر 100 آیفون موجود در بازار ؛ یکی از آن ها آیفون 4 اینچی جدید اپل است .همچنین این عدد در کشور آمریکا 0.4% بود ه است که نشان میدهد پذیرش این گوشی در کشور آمریکا تفاوتی با میانگین پذیرش جهانی ندارد . 

این آمار نشان میدهد که فروش آیفون SE نسبت به نسل‌های پیشین خود رشد چندانی نداشته است . عدم استقبال مشتریان از این گوشی را میتوان در 2 مورد پیدا کرد . اولین موردی که میتوان به آن اشاره کرد این میباشد که خیلی از مشتریان اپلی به آيفون SE به عنوان یک محصول تازه نگاه نمیکنند و فکر میکنند که این آيفون یکی از آیفون‌های نسل گذشته میباشد و فقط به عنوان یک جایگزین خوب برای تعویض گوشی‌های خراب شده خود میدانند . دلیل دوم را میتوان در عدم تغییر سخت افزار گوشی نسبت نسل پیشین دانست . 

 

فروش آیفون SE

 

لازم به ذکر است که آیفون SE سخت افزاری کاملا مشابه آیفون 6S دارد . 

امتياز دهيد:
1
نرم افزار 2 دلاری مدیریت مخاطبین آيفون برای مدت مح...
آیفون SE به یکه تازی‌اش در بازار ادامه میدهد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.