اخبار اپل واچ۲-تاریخ انتشار اپل واچ۲-شایعات اپل واچ۲ - NIC

اپل‌واچ‌۲ مستقل از آیفون و دارای سیم‌کارت داخلی

اپل‌واچ‌۲ مستقل از آیفون و دارای سیم‌کارت داخلی

امروز صبح خبری در سایت PhoneArena منتشر شد که به احتمال عدم نیاز اپل واچ ۲ به ست شدن با آیفون قوت میبخشد و به معنی تولید محصولی مستقل است.

تا به امروز و در نسل اول اپل واچ برای استفاده‌ی بهتر از آن وجود یک آیفون نیز الزامی است و اجرای خیلی از برنامه ها و انجام بسیاری از کارها بدون وجود ایفون ممکن نیست.

اما براساس خبری که در سایت ها منتشر شده در روز جمعه شرکت اپل طی اعلامیه ای به تمام برنامه نویسان ابلاغ کرده است که از این پس برنامه هایی که برای اپل واچ طراحی و تولید میشوند باید توانایی اجرا شدن بدون نیاز به آیفون را داشته باشند و برای تولید این برنامه ها از پلت فرم جدید استفاده شود. که معنی این پیام این است که از این پس برای اجرای برنامه های اپل پاچ نیازی به آیفون نیست و در نتیجه میتوان انتظار داشت بسیاری از کارها که اکنون با اپل واچ از بستر ایفون انجام میشود رفته رفته به روی ساعت منتقل شوند که از جمله میتوان به برقرای تماس های تلفنی اشاره کرد و موضوعی که این جا به چشم میخورد در صورت به وقوع پیوستن این احتمالات باید شاهد وجود یک میکروسیم در اپل واچ ۲ باشیم که امکان تماس و پیام سانی را برای کاربران از طریق ساعت فراهم کند.

در جمع بندی میتوان این برداشت را داشت که شرکت اپل به اشتباه خود در تولید اپل واچ پی برده و سعی دارد دیوایسی مستقل تولید کند که برای استفاده از آن نیازی به سایر دیوایس های اپل نباشد ؛ چرا که در حال حاضر اپل واچ فقط برای آن دسته از کاربرانی کاربرد دارد که از یک آیفون نیز در کنار ساعت خود استفاده میکنند.

 

 

با NIC همراه باشید

امتياز دهيد:
5
قرعه کشی حضور در کنفرانس اپل پایان یافت!
بزرگترین مشکل اپل واچ حل شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • جالبه به احتمال زیاد با این حرکت بازار اپل برای دوست داران اسمارت واچ های غیر ایفونی هم بالا می گیره.
  و قطعا مثل همیشه یک کار هوشمندانه که رضایت همه را جلب میکنه به بازار معرفی می کند.

  0 پاسخ
 • مهمان - جمال

  کی میاد تو ایران و قیمتش چنده

  0 پاسخ
 • سلام دوست عزیز
  هنوز معرفی نشده و زمان مشخصی نداره

  0 پاسخ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.