ورود / ثبت نام

ورود

اپل به جای آیفون 7 اس ؛ آیفون 8 را معرفی خواهد کرد

اپل به جای آیفون 7 اس ؛ آیفون 8 را معرفی خواهد کرد

سنت همیشگی شرکت اپل بر این بوده است که پس از عرضه یک نوع محصول از خانواده گوشی های هوشمندش ؛ سری S آن را روانه بازار بکند . این سنت از تاریخ سپتامبر 2008 و با معرفی آيفون 3G شروع شد . معمولا نسخه آیفون سری S ؛ نسخه تکمیل یافته و رفع ایراد شده سری قبلی آيفون‌ها میباشد . آيفون سری 3G با نسخه آیفون 3GS تکمیل یافت . همین سری آیفون‌ها را به آیفون 4 , آیفون 5 , آیفون 6 تعمیم دهید . 

مارک موسکویتز تحلیلگر بارکلی در رابطه با این سنت اپل و ارائه آن در امسال و سال دیگر ، ادعای جالبی را مطرح کرده است و گفته است که اپل سنت شکنی خواهد کرد . مارک مدعی شده است که آیفون 7 تغییرات چندانی به جز حذف جک هدفون نخواهد داشت . با توجه به اینکه در نسخه سری S تغییر ظاهری نخواهد بود ؛ اپل در سال 2017 نسخه‌ی S آیفون 7 خود را روانه‌ی بازار نمی‌کند و به جای آن نسخه‌ی کاملاً تغییر‌یافته‌ی آیفون 8 در سال 2017 راهی بازار می کند . 

این تحلیلگر مدعی شده است که حذف دکمه هوم ؛ باریک‌تر شدن آیفون ؛ هدفون بلوتوث ؛ استفاده از نمایشگر OLED و همچنین استفاده از شارژر بی سیم را مربوط به آیفون 8 میداند و در ادامه میگوید که همه این تکنولوژی ها را در سال 2017 خواهیم دید . 

البته باید متذکر شویم که این ادعای مارک را قراردادهای اپل با شرکت‌های سازنده قطعات سخت‌افزاری ؛ مورد تایید قرار میدهد . مانند قرار داد اپل با شرکت سامسونگ برای دریافت 100 میلیون صفحه نمایش OLED در سال 2017 . با محاسبه‌ی این وضعیت ، موسکویتز پیش بینی سقوط 1.8 درصدی فروش آيفون 7 را به دلیل نداشتن امکانات و عدم تطابق با پیش‌بینی‌ها  را قطعی میداند . این موضوع و سقوط فروش باعث نگرانی سهام‌داران اصلی شرکت اپل خواهد شد و این تحلیلگر گفته است که با ارائه آیفون 8 از سوی اپل و ارائه امکانات فوق‌العاده ؛ فروش آيفون به رشد 10.3 خواهد رسید . 

 

امتياز دهيد:
11
آموزش راه‌اندازی آيفون و یا آیپدی که روشن نمیشود
تماشا کنید | قدرت اسپیکر کدام یک از آیفون‌ها بیشتر...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • احتمال زیادی داره که این اتفاق بیافته یکی از دلیل هاش میتونه این باشه که اپل کارای تکراری انجام نمیده .
  اما احتمال دوم این که این غول تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده و خواهد کرد که ممکن هست جایی برای نسخه تکمیل یافته
  نداشته باشه، اما یک نکته هم هست که همه این ها رو نقض می کند، و آن هم سیاست شرکت اپل هست.

  1 پاسخ

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.