ورود / ثبت نام

ورود

تیم کوک و محمد‌جواد ظریف جز 100 چهره برتر سال 2015

تیم کوک و محمد‌جواد ظریف جز 100 چهره برتر سال 2015

مجله تایم به رسم هر ساله ؛ ۱۰۰ چهره برتر و تاثیر گذار دنیا را در سال 2015 معرفی کرد . در این لیست بلند بالا نام تیم کوک ؛ مدیرعامل شرکت اپل نیز قرار دارد . این مجله در سال 2014 نیز تیم کوک را یکی از افراد تاثیر گذار جهان معرفی کرده بود . در آن سال تیم کوک یکی از نامزدهای اصلی چهره‌ی برتر سال معرفی شد . 

این مجله دلیل انتخاب هر فرد را نیز بیان میکند که در مورد تیم کوک اینگونه بیان داشته است :‌

" شناسه اصلی محصولات اپل نوآوری آن ها میباشد . محصولات اپل که همیشه با خلاقیتشان نحوه ارتباط و اتصال ما به دنیای اطرافمان را به طور چشمگیری تغییر داده است و متغاقبا با این تغییر نحوه‌ی کار، تفکر و کنش‌های ما متحول شده است . شرکت اپل این نوآوری ها را مدیون مدیرعامل خلاق این شرکت میباشد که همیشه دنبال تغییر شرایط موجود و بهترین هاست . تیم کوک تمام ویژگی های یک رهبر ایده‌آل را داراست .

پشت این چهره آرام و متین یک روح شجاع قرار دارد که سرچشمه آن ایمان اوست . رهبر دنیای تکنولوژی بهترین عمل و کار را در بهترین زمان ، در بهترین مکان و به بهترین دلیل انجام می‌دهد . تیم مجموعه خود را به بالاترین درجه پیشرفت رسانده است به طوری که همه ما معتقدیم شرکتش رهبر اصلی دنیای تکنولوژی میباشد " . 

جالب است بدانید در میان چهره‌های سیاسی این لیست نام محترم و بلند محمدجواد ظریف ؛ وزیر امور خارجه ایران نیز به چشم میخورد . 

امتياز دهيد:
5
مقایسه مک بوک 12 اینچی نسخه 2015 با 2016
آیفون اس ای برای تولید کنندگان چینی دردسرساز شد!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.