ورود / ثبت نام

ورود

اپل با پرداخت 24.9 میلیون دلار پرونده شکایت مرتبط با سیری را بست

اپل با پرداخت 24.9 میلیون دلار پرونده شکایت مرتبط با سیری را بست

اپل امروزبا پرداخت مبلغ 24.9  میلیون دلاری پرونده مربوط به سیری را خارج از دادگاه بست و نگذاشت این پرونده بیش از 4 سال زمان ببرد . شکایت از سمت شرکت " Dynamic Advances " بر علیه اپل در سال 2012 مطرح شده بود که طی آن اپل متهم به نقض پتنت‌های ثبت شده این شرکت و استفاده از آن ها در دستیار هوشمندش شده بود . 

قرار بود دادگاه ؛ جلسه بعدی مربوط این پرونده طولانی را در ماه آینده میلادی برگزار کند که شرکت اپل با پرداخت این مبلغ در خارج از دادگاه رضایت رقیب خود را به دست آورد و دیگر دادگاهی در کار نخواهد بود .

موسسه یاد شده در سال 2007 پتنتی را با نام " ارتباط توسط زبان طبیعی و دریافت بازخورد " ثبت کرد و 4 سال بعد یعنی در سال 2011 ، اپل آیفون 4S را با دستیار هوشمندش یعنی سیری معرفی کرد . معرفی سیری در این آيفون سرآغاز جنگ میان این دو شرکت شد . از سال 2012 ، شکایت Dynamic Advances آغاز شد و مدعی شده بود که اپل از پتنت آن ها استفاده کرده است که امروز این پرونده با پرداخت مبلغی حدود 25 میلیون دلار از سوی اپل به پایان رسید . 

البته این مبلغ فقط تا سال 2017 به اپل مجوز استفاده از سیری را داده است و بعد از آن ؛ اپل مجددا باید هزینه‌ای را برای استفاده از سیری بپردازد . 

امتياز دهيد:
2
نسل جدید مک بوک 12 اینچی با رنگ رزگلد معرفی شد
صفحه اول سایت اپل تغییر کرد | استاد بزرگ اپل به اس...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.