ورود / ثبت نام

ورود

مارک زاکربرگ یک نسخه ویژه از فیس بوک در آیفون خود دارد

مارک زاکربرگ یک نسخه ویژه از فیس بوک در آیفون خود دارد

این هفته مارک زاکربرگ در یک ویدیو به معرفی امکان انتشار زنده اطلاعات در نرم افزار فیس بوک پرداخت . این نرم افزار که به گفته وی یک نسخه زرد از فیس بوک میباشد ؛ دارای امکانات خاصی میباشد که در نرم افزار‌های معمولی برای دارندگان اپل قابل دسترس نمیباشد . 

در ابتدا مارک بیان میکند " این نسخه زرد رنگ برنامه فیسبوک است که ساخته داخلی ماست " . در عکس زیر شاید بتوانید این نسخه را ببینید . 

 

Mark1.jpg

 

وی در ادامه یکی از راه‌های انتشار ویدیو را این گونه بیان میکند :‌" شما می‌توانید بر روی انتشار دهنده در بالای صفحه، ضربه بزنید " و سپس وی دکمه Whats on your mind را انتخاب می‌کند .

 

Mark2.jpg

 

یکی از سخن گوهای فیس بوک اعلام داشته است که : " منوی Whats on yout mind دچار تحول شده است تا برای مردم الهام‌بخش باشد . انتخاب این گزینه شامل منویی میشود که دربر دارنده تمامی راه‌های به اشتراک گذاری مانند ارسال عکس‌ها و فیلم‌ها، احساسات یا بررسی یک مکان، را در اختیار شما قرار می‌دهد " .

در عکسی که در پایین آورده شده است میتوانید از به اشتراک گذاری موزیک ؛ فایل‌های عکس متحرک و یا GIF ها و ... را ببینید . به نظر میرسد تحول بزرگی در نرم‌افزار فیس بوک برای نسخه iOS در راه است . 

 

Mark3.jpg 

 

زاکربرگ هشدار داد که تمام امکانات دیده شده در ویدئو، در برنامه اصلی وجود نخواهند داشت و فیسبوک همواره رابط کاربری خود را تغییر می‌دهد . 

در انتها شما را به دیدن این ویدیو دعوت میکنم : 

 

 

 

امتياز دهيد:
1
اپل رسما تاریخ برگزاری WWDC را اعلام کرد | محصولات...
آزمایشگاه مخفی اپل در برلین آلمان لو رفت | آزمایشگ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.