ورود / ثبت نام

ورود

چرا اپل به ساعت 41 : 9 دقیقه علاقه دارد ؟

چرا اپل به ساعت 41 : 9 دقیقه علاقه دارد ؟

چرا اپل به ساعت 9:41 علاقه بیش از اندازه دارد ؟‌

شاید شما هم در تبلیغات اپل این موضوع را زیاد دیده باشید که اپل ساعت 9:41 دقیقه را روی ساعت محصولاتش قرار میدهد . یا وقتی اپل شروع به رونمایی از محصولی را میکند و یا تبلیغی از محصولاتش را در سایتش برای فروش قرار میدهد این ساعت بیشتر نمایش داده میشود . 

 

9.41.jpg

 

این سنت در واقع ادای احترام به استیوجابز فقید میباشد . علت نهفته در پشت علاقه شرکت اپل به این زمان خاص جالب است . این زمانی است که استیو جابز نخستین آیفون را یعنی آيفون 2G در تاریخ 29 ژوئن سال 2007 و در ساعت 9:41 صبح معرفی کرد . وقتی گوشی آیفون برای نخستین بار در آن رویداد بر صفحه ظاهر شد ، ساعت 9:41 را نشان می‌داد . بنا به گفته اسکات فورستل ، مهندس سابق اپل ، وابستگی اپل به ساعت 9:41 به طوری است که این شرکت معمولا مراسم‌ رونمایی خود را به گونه‌ای طراحی می‌کند که ۴۰ دقیقه طول بکشد . 

البته این وابستگی و علاقه فقط در ساعت‌های هوشمندش پیروی نمیشود و برای اپل واچ از ساعت 10:10 استفاده میشود . در انتها شما را به دیدن این ساعت خاص در تبلیغات محصولات اپل دعوت میکنیم . 

 

9.41.2.jpg

 

9.41.3.jpg

 

نظر شما را به دیدن کلیپی که در آن استیو جابز از آیفون 2G در ساعت 9:41 رونمایی میکند و همچنین سایر تیلیغات اپل جلب مینماییم : 

 

 

امتياز دهيد:
7
سنت دیرینه اپل تغییر کرد | استفاده از شیشه به جای ...
با این ترفند چند ثانیه‌ای ساده سرعت آیفون را به شد...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.