آیفون سال 2017 | بدنه آيفون‌های جدید - بدنه شیشه‌ای آیفون سال2017 - NIC

سنت دیرینه اپل تغییر کرد | استفاده از شیشه به جای آلومینیوم در طراحی آيفون

سنت دیرینه اپل تغییر کرد | استفاده از شیشه به جای آلومینیوم در طراحی آيفون

اپل در سال ۲۰۱۷ از روکش شیشه ای در آیفون ها استفاده خواهد کرد : 

مینگ چی کو ، تحلیل‌گر امنیتی KGI ، گزارشی در رابطه با تغییر رویه اپل در ساخت بدنه آيفون ها در سال 2017 کرده است . بر اساس این گزارش احتمال میرود که اپل از سنت 5 ساله‌اش در ساخت گوشی موبایل با آلومینیوم دست بردارد و رو به ساخت بدنه محصولاتش به سمت شیشه ببرد . دلیل تغییر این روند در تولید محصولات ؛ روی آوردن بیش از حد سایر برندها به سمت جنس آلومینیوم بیان شده است . 

طراحی بدنه آیفون‌های سال 2017 مانند آیفون 4 و آيفون 4S خواهد بود . این تحلیل گر همچنین بیان کرد که آیفون‌های تولیدی سال 2017 با بدنه آلومینیوم به 40% کاهش خواهد یافت . این بدان منظور است که آیفون‌های 6S و 7 که با بدنه آلومینیوم طراحی شده‌اند در سال 2017 به تولید 40%ی خواهند رسید . 

Kou بیان کرد که برخی از سرمایه‌گذاران عمده اپل نسبت به وزن زیاد و مشکلات در تست سقوط روکش‌های شیشه‌ای نگران هستند . اما باید مد نظر داشته باشیم که مشکل وزن به وجود آمده با تعویض پنل جدید اپل رفع خواهد شد . بنابراین نباید نگران زیاد شدن وزن آیفون بود . همچنین برای تست سقوط آزاد باید بیان داشت که اپل در آیفون 4 و 4 اس برای قاب پشت از شیشه استفاده کرده و کمپانی‌های دیگر نیز در محصولات‌شان از روکش شیشه‌ای استفاده کرده‌اند . بنابراین به نظر نمی‌رسد که مشکلی برای تست سقوط از ارتفاع وجود داشته باشد.

امتياز دهيد:
1
جانی آیو نسخه ای خاص از آيپد پرو را طراحی کرده است
چرا اپل به ساعت 41 : 9 دقیقه علاقه دارد ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.