ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 75 درصد نوجوانان آمریکایی را تسخیر کرده است

آیفون 75 درصد نوجوانان آمریکایی را تسخیر کرده است

گوشی هوشمند بعدی 75% نوجوانان آمریکایی آيفون خواهد بود : 

آيفون در 3 ماهه اول سال 2016  با کاهش فروش مواجه بوده است . البته این کاهش فروش مربوط به همه گوشی های هوشمند بوده است ؛ به طوری که رشد گوشی های هوشمند برای اولین بار در کل تاریخ به زیر 10 درصد رسیده است . اما جالب است بدانید طبق نظرسنجی گسترده که توسط موسسه Piper Jaffray انجام گرفته ؛ 69 درصد از افراد نوجوان آمریکایی بیان کرده اند که صاحب یک آیفون اپل میباشند و نکته قابل توجه دیگری که در این نظر سنجی به دست آمده است ؛ بیان 75% افراد برای خریدن و داشتن آيفون میباشد و این افراد اظهار نظر کرده اند که در آينده به خرید آیفون رو خواهند آورد . 

در مورد استفاده از آیپد در میان نوجوانان آمریکایی نیز باید بیان داشت که حدود 48% نوجوانان از تبلت اپل استفاده میکنند که این آمار نشان از کاهش  نامحسوس مجصولات آیپد در میان نوجوانان میدهد . البته نیمی از شرکت کنندگان در نظر سنجی اعلام کرده‌اند که تبلت بعدی آن ها اپل خواهد بود . 

این تحقیق در میان 6500 نوجوان با میانگین سن 16.5 سال برگزار شده و نشان می دهد که اپل همچنان از محبوبیت بسیار زیادی در بین قشر نوجوان آمریکایی برخوردار است . 

 دلیل محبوبیت اپل در بین نوجوان قابل پیش بینی بود زیرا اپل تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات جوان پسند کرده است . از خریدن برند Beats تا توزیع آیپد در مدارس آمریکا برای کمک به رشد آموزشی نوجوانان را میتوان گوشه‌ای از تلاش‌های اپل برای جذب نوجوانان دانست .

آیا این رشد محبوبیت در بزرگسالان هم رخ خواهد داد . باید منتظر ارائه محصولات جدید و همچنین آيفون 7 اپل باشیم .

امتياز دهيد:
1
اپل تولیدات محصولات خود را کاهش میدهد
کمپین Apps For Earth توسط اپل برای حمایت از محیط ز...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.