ورود / ثبت نام

ورود

اپل تولیدات محصولات خود را کاهش میدهد

اپل تولیدات محصولات خود را کاهش میدهد

در پی نزول روند فروش آيفون ؛ اپل تولیدات خود را کاهش میدهد : 

کاهش فروش محصولات اپل در سه ماهه اول سال 2016 باعث افت ارزش سهام اپل به اندازه 2.25 دلار شده است . این کاهش 2 درصدی ارزش هر سهم را به مقدار 109.85 دلار رسانده است . اپل در سال جاری تولیدات آيفون را به مقدار 30% کاهش داده است و به شرکت های تولید کننده و تامین کننده قطعات سخت افزاری نیز اعلام کرده است که این روند کاهش تولید ادامه خواهد داشت . 

پس از افت فروش آيفون 6 اس نسبت به آيفون 6 ؛ حال شاهد افت فروش آيفون SE نیز هستیم و اپل قصد ندارد تا از این شاهکار 4 اینچی تولیدات زیادی داشته باشد . البته این کاهش روند فروش محصولات در کل بازار تلفن‌های هوشمند رویت شده است . طبق آمار رسمی نرخ رشد فروش گوشی‌های هوشمند در  سه ماهه اول سال 2016 در کمترین درصد خود نسبت به سال‌های گذشته قرار گرفته است . گفته می‌شود ، برای اولین بار در کل تاریخ گوشی های هوشمند ، نرخ رشد فروش گوشی‌های هوشمند کمتر از 10 درصد افزایش خواهد داشت . 

اپل امسال 54.1 میلیون گوشی آيفون فروخته است که این عدد نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته با کاهش 7 میلیونی مواجه شده است . اپل در سال گذشته 61.2 میلیون گوشی فروخته بود . باید منتظر ارائه گزارش سه ماهه اول فروش آيفون از سمت اپل باشیم تا به صحت و سقم مطالب بیان شده پی ببریم .

امتياز دهيد:
1
آیفون 7 | گزارش جدید حکایت از وجود اسمارت کانکتور ...
آیفون 75 درصد نوجوانان آمریکایی را تسخیر کرده است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.