ورود / ثبت نام

ورود

ذوب شدن باتری آیفون 4s


Shibani Bhujle یک شهروند در نیویورک به تازگی به رسانه ها اعلام کرده که آیفون 4S من ناگهان دچار احتراق خود به خودی (بدین صورت که از تراوش مایع سیاه و سفید باتری) شده و در نتیجه به تلفن همراه او آسیب رسیده است .وی در حال حاضر بسیار  عصبانی است زیرا که نمایندگان  اپل به او گفته اند که حاضر به تعویض گوشی آسیب دیده نیستند و تنها با تخفیف 200$ یک آیفون 4S جدید می تواند تحویل بگیرید.

مشکلات پیرامون آیفون

نحوه اتفاق در تاریخ 28 ژانویه :

  آیفون 4S من  بر روی میز بود که به طور ناگهانی از صفحه نمایش  آن دود بلند شد و بسیار داغ  شد. و بعد از اینکه قاب آیفون را باز کردم مشاهده کردم که  باتری لیتیوم یونی ناگهان ذوب شد.

مشکلات پیرامون آیفون

سپس از طریق تلفن  به خرده فروشی اپل در شهر منهتن این اتفاق رو خبر دادم. تکنسین های اپل در پاسخ به این مشکل گفتند چون این گوشی در ماه دسامبر سال 2011 خریداری شده پس قابلیت تعویض ندارد، اما می توانم با تخفیف 200 $ یک دستگاه جدید خریداری نمایم.

مشکلات پیرامون آیفون

منبع : Appvv

 توجه : دلیل انتشار این خبر ایجاد استرس برای کاربران اپل نیست . ما فقط به این دلیل این خبر رو انتشار دادیم که کاربران در نظر داشته باشند که در این وبسایت فقط مطالبی که به نفع شرکت اپل است منتشر نمی شود.کسانیکه از محصولات اپل استفاده می کنند خوب می دانند که از این قبیل اتفاقات خیلی نادر است.

امتياز دهيد:
1
آیپد مینی 2: پردازنده گرافیکی 4 هسته با صفحه نمایش...
صفحه کلید فوق العاده نازک iPad Mini

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.