ورود / ثبت نام

ورود

با امضای اختصاصی خود برای دیگران ایمیل ارسال کنید!

با امضای اختصاصی خود برای دیگران ایمیل ارسال کنید!

یکی از راههای ارتباطی و ارسال و دریافت فایل و متن استفاده از ایمیل است که در چند سال اخیر استفاده از این سرویس رونق پیدا کرده است ؛ در این پست قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در انتهای ایمیلی که ارسال میکنید یک امضا نیز قرار دهید که مختص به خودتان بوده و تاییدی بر محتوای ارسال شده از سمت شما باشد :

آموزش اضافه کردن امضا اختصاصی در انتهای ایمیل

برای ایجاد امضای اختصاصی در ایمیل مراحل زیر را انجام دهید :

۱- وارد برنامه ایمیل شوید ؛ پس از اجرای ایمیل خواهید دید که منوی بالای صفحه تغییر میکند از منوی بالا Mail را انتخاب کرده و وارد Preferences شوید.

۲- در صفحه باز شده از زبانه های موجود Signatures را انتخاب کنید.

۳- بعد از ورود به تب Signatures خواهید دید که دو قسمت مجزا برای شما نمایش داده میشود که قسمت سمت چپ ایمیل های شما و قسمت سمت راست مربوط با امضاهای شماست.

۴- از سمت چپ ایمیل مورد نظر که قصد ایجاد امضا برای آن دارید را انتخاب کنید سپس در سمت راست قسمت پایین بر روی کلید + کلیک کنید.

۵- در اینجا از شما خواسته میشود که یک نام برای این امضا وارد کنید ؛ در کادر کنار همین قسمت محتوای امضای شما را نشان میدهد که میتوانید در صورت نیاز آن را ویرایش کنید ؛ به صورت پیشفرض نام و نام خانوادگی شما و آدرس ایمیل قرار میگیرد.

۶- بعد از تهیه متن که در قسمت قبل انجام دادید نوبت به اضافه کردن امضای شما میرسد که قبلا در قالب یک عکس آن را اسکن کرده و به داخل سیستم منتقل کرده ؛ عکسی که حاوی امضا شماست بکشید و در زیر متن رها کنید ( در اینجا ما از لوگوی شرکت NIC استفاده کرده ایم )

 

ایجاد امضای اختصاصی برای ایمیل در مک

 

 

خب کار تمام است اکنون این پنجره را ببندید و به قسمت ارسال ایمیل بروید ؛ خواهید دید که امضای شما به صورت پیش فرض در ایمیل قرار داده شده است.

 

ایجاد امضای اختصاصی برای ایمیل در مک

 

 

با NIC همراه باشید

امتياز دهيد:
2
آخرین اخبار | آیفون ۷ باریکتر از سایر نسل‌ها و دار...
تماشا کنید | آیا آیفون SE پودر میشود ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.