آخرین اخبار پیرامون آیفون ۷ و اپل واچ جدید | اپل واچ ۲ - NIC

آخرین اخبار پیرامون آیفون ۷ و اپل واچ جدید | اپل واچ ۲

آخرین اخبار پیرامون آیفون ۷ و اپل واچ جدید | اپل واچ ۲

طبق شایعات و اخباری که این روزها پیرامون اپل واچ ۲ یا اپل واچ جدید در سایت‌های خبری مرتبط با محصولات اپل به چشم میخورد ؛ هیچ کدام وجود تغییری بنیادی را در اپل واچ تایید نمیکنند ؛ همچنین درباره همین موضوع وبسایت PhoneArena مطلبی را منتشر کرده که در واقع مصاحبه ای بین این وبسایت و تحلیگر برایان وایت است. او براساس دیده ها و شنیده هایی که داشته گزارشاتی پیرامون آیفون جدید اپل یا همان آیفون ۷ و اپل واچ جدید به این وبسایت داده است که در ادامه آن را به شما ارائه میدهیم:

گزارشات و صحبت های او درباره آیفون ۷ حاوی چیز جدیدی نبود و همان اخبار گذشته را تایید میکرد همچنین درباره ارائه آیفونی به همراه دو دوربین متذکر شده است که فقط در آیفون ۷ پلاس شاهد این اتفاق خواهیم بود و آیفون ۷ دارای دو دوربین نخواهد بود !

اما گفته های او درباره اپل واچ یکی دیگر از محصولات شرکت اپل به این گونه بود : براساس آنچه که من دیدم اپل واچ جدید نسبت به مدل فعلی آن ۲۰ تا ۴۰ درصد نازک تر خواهد بود و همچنین احتمال میدهم که این محصول اپل زودتر از حد انتظار معرفی و ارائه شود.

او همچنین گفته که من احتمال میدهم اپل واچ ۲ در ۲ یا ۳ ماه آینده به صورت رسمی معرفی شود که با توجه به این گفته‌ی او ؛ معرفی اپل واچ جدید همزمان با کنفرانسی است که اپل هر ساله برای دوولوپر های خود در ماه ژوئن برگزار میکند و این کنفرانس موسوم به WWDC است.

شرکت اپل هرساله سعی داشته از معرفی محصولی سخت افزاری در کنفرانس WWDC دوری کند ( که به طور کامل موفق نبوده و سابقه معرفی محصولی جدید را در این کنفرانس ها داشته است ) و در این کنفرانس صرفا به مسائل نرم افزاری بپردازد ولی با توجه به گفته های برایان وایت باید دید که آیا این موضوع به حقیقت خواهد پیوست و ما شاهد معرفی اپل واچ جدید از سوی شرکت اپل موسوم به اپل واچ ۲ در این کنفرانس خواهیم بود یا خیر!!!

 

 

 

با NIC همراه باشید

امتياز دهيد:
2
اطلاع از وضعیت پروازهای داخلی بر روی آیفون
ترفندی برای گرفتن عکس‌هایی بهتر با آیفون

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.