ورود / ثبت نام

ورود

تعداد فروش آیفون به مرز 1 میلیارد رسید

تعداد فروش آیفون به مرز 1 میلیارد رسید

فروش آيفون به مرز 1 میلیارد عدد آیفون رسید :

شاید وقتی استیو جابز فقید گوشی آيفون 2G را برای اولین بار در تاریخ 9 ژانویه 2007 معرفی میکرد ؛ هیچ زمان به فکرش هم خطور نمیکرد که در 9 سال آینده فروش این گوشی به مرز 1 میلیارد برسد . در اواخر سال 2015 اپل به رقم باور نکردنی 896 میلیون عدد آیفون رسیده بود . حال اپل با ارائه آيفون 4 اینچی خود یعنی آیفون SE و همچنین با توجه به نزدیک بودن زمان ارائه آیفون 7 و آیفون 7 پلاس باید انتظار این را داشته باشیم که اپل به عدد 1 میلیارد فروش گوشی برسد . با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهیم شد که اپل در هر ماه 8 میلیون و 300 هزار گوشی در کل دنیا به فروش رسانده است . یعنی هر ساعت 11.540 عدد گوشی . 

اپل فقط کافی است که حدود 40 میلیون گوشی آيفون SE را در طول سال 2016 بفروشد و پس از عرضه آيفون 7 اپل نیز ؛ تقریبا با فروش 50 میلیونی آيفون 7 به رکورد بی سابقه و دست نیافتنی 1 میلیارد گوشی در کل دنیا دست خواهد یافت . 

تحلیگران وال استریت پیش بینی کرده اند که اپل تا 20 جولای (‌ 3 ماه و 13 روز بعد ) به عدد 1 میلیارد خواهد رسید . بد نیست بدانید که اپل در دو روز اول پس از ارائه اولین آيفون یعنی آيفون 2G به عدد 270,000 رسیده بود و در همان ماه توانست حدود 1 میلیون گوشی را بفروش برساند . اما قضیه برای بعدی یعنی آیفون 3G فرق میکرد . آیفون 3G در هفته اول توانست حدود 1 میلیون عدد به فروش رسد . حال این اعداد را با عدد 13 میلیونی فروش آیفون 6S و آيفون 6S پلاس در هفته اول مقایسه کنید . 

امتياز دهيد:
2
بازی ماجراجویانه در رودخانه
با دوستات چت کن ؛ پیام بده ؛ عکس بفرست ولی هیچ اثر...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.