ورود / ثبت نام

ورود

اپل گزارشی از درآمد خود در سه ماهه اول سال 2013 منتشر کرد.

درآمد اپل

اپل گزارشی از درآمد خود در سه ماهه اول سال 2013 منتشر کرد.

آیفون ۵

 
بر اساس این گزارش نشان می دهد که در سه ماهه اول ، اپل درآمدی 54.5 میلیارد دلار و با سود خالص 13.1 میلیارد دلار و سود رقیق در هر سهم $ 13.81 رسیده در حالی که در سال گذشته درآمد سه ماهه 1 46.3 میلیارد دلار و با سود خالص 13.1 میلیارد دلار و در سود رقیق EPS $ 13.87 بوده است. نکته قابل ذکر این است که در سه ماهه اول سال 2012 به مدت 14 هفته ودر سه ماهه سال 2013 به مدت 13 هفته به این درامد رسیده است.

فروش آیفون در سه ماه به 47.8 میلیون دلار ، فروش مک به 22،900،000 $ 4.1 میلیون دلار ، آیپاد 12.700.000 دلار رسید.آیپد وآیفون نسبت به سال گذسته فروش بیشتری داشته است در حالی که مک و آیپاد کاهش فروش داشته اند.

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل در این سه ماهه کاملا راضی می باشد و می گه:
"ما چون به درآمد بیش از 54 میلیارد دلار در سه ماهه رسیدیم خوشحال هستیم در حالی که تنها یک چهارم به فروش رسیده است که بیش از 75 میلیون دستگاه می باشد. ما با اعتماد به نفس بسیاری که داریم در ادامه تمرکز خود را بر نوآوری و ساخت بهترین محصولات آماده می کنیم. "

کسب و کار : آیفون 5 نسبت به دیگر محصولات فروش خوبی داشته است حدود $ 641.57.

 

پیش بینی آیفونی با صفحه نمایش بزرگ در آینده با هزینه ی کم:
AllthingsD حدس می زند ممکن است آیفونی با هزینه کم تولید شود.

در جلسه ی Q & A (پرسش و پاسخ) وقتی پرسیدند گوشی های هوشمند به طور فزاینده دارای صفحه نمایش بزرگ می باشند ، کوک گفت : که صفحه نمایش آیفون بهترین در بازار می باشد ، که براحتی می توان با یک دست با آن کار کرد.

آینده با اعتماد به نفس
از سه ماهه دوم سال 2013 با هدف درآمد مالی :

درآمد حاصل از بین $ 41 میلیارد دلار به $ 43 میلیارد دلار، بازده ناخالص بین 37.5٪ تا 38.5٪ ، هزینه های عملیاتی بین $ 3.8 میلیارد دلار به 3.9 میلیارد دلار و با درآمد های دیگر

تیم کوک رقابت را به عنوان بزرگترین فرصت می داند. رقابت کامپیوتر در بازار که در آن هنوز فرصت هایی برای اپل می باشد به این دلیل که سهم بازار ویندوز هنوز هم بیشتر از مک است چون کسانی که اولین دستگاه اپل خود را خرید می کنند شامل دیگر محصولات اپل می باشد.
با این حال تیم کوک اپل TV نشان رفته اند که اپل TV سال به سال حدود 60 درصد افزایش می یابد که اپل یک تمایل قوی در زمینه تلویزیون در حال حاضر می باشد.

تیم کوک فردا برای جشن تولد 29 سالگی مک خود گفت: "از سال 1984، ما مک را در طول این مسیر داشته ایم."

تصویری از درآمد اپل

نمودار درآمد اپل

امتياز دهيد:
2
آیفون ۴ اس نخرییییین؟!
دسترسی به عکس های پنهان در سیستم عامل شیر کوهی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.