ورود / ثبت نام

ورود

جذب مشتریان اندوریدی در هفته اول فروش آيفون SE

جذب مشتریان اندوریدی در هفته اول فروش آيفون SE

طبق گزارشاتی که به تازگی Silce Intelligence منتشر کرده است با اینکه آیفون SE در هفته اول نسبت به فروش آیفون 6 و آیفون 6S فروش کمتری داشته است , اما در جذب مشتریان اندرویدی موفق تر عمل کرده است . چنانچه به خاطر بیاورید اپل در کنفرانس 21 مارچ 2016 هدفش از تولید گوشی قدرتمند آیفون SE با قیمت ارزان و همچنین ارائه گوشی آيفون SE با صفحه نمایش 4 اینچی , قبضه بازارگوشی های ارزان قیمتی که در دست اندرویدی ها میباشد اعلام کرده بود . حال گزارشات حکایت از موفقیت نسبی این هدف دارند .

بنا به گزارش Silce Intelligence فروش آيفون SE در هفته اول فروش نسبت به فروش آیفون 6 نسبت به زمان مشابه تنها 3% میباشد . این در حالی است که فروش آیفون 6S نسبت به فروش آیفون 6 باز هم در هفته نخست فقط 54% بود . یعنی آیفون 6S در هفته اول فقط نصف فروش آیفون 6 در مدت مشابه داشته است . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

35% از خریداران آیفون SE در هفته اول افرادی هستند که طی دو سال قبل حداقل یک آیفون تهیه کرده اند . این آمار بدان معنا میباشد که 65% باقی مانده افراد جدید و مشتریان تازه ای میباشند که اخیرا به جمع اپلی ها پیوسته اند . این آمار را چنانچه بخواهیم با مدت مشابه برای آیفون 6S بررسی کنیم , باید بگویم که این عدد در مورد آيفون 6S عدد 49% میباشد . با یک حساب سرانگشتی متوجه این موضوع مهم در مورد فروش آیفون SE خواهیم شد که آيفون SE در مقایسه با آیفون 6S مقدار 14% بیشتر مشتریان را از حوزه اندروید و رقبای دیگر اپل به سمت اپل جذب کرده است . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

آمار جالب توجه دیگری که میتوان به آن اشاره کرد : 16% افرادی که خریدار آيفون SE بوده اند در حال ارتقای گوشی های خود از اندروید به iOS میباشند . این در حالی است که این عدد در زمان فروش آیفون 6S مقدار 10% بوده است . 

 

بیشترین مشتریان آیفون SE با آمار 27% بین 25 تا 34 سال میباشند که نشان از محبوبیت آیفون SE در بین قشر جوان میدهد . 

 

آمار فروش آیفون SE

 

همچنین 28.9% خریداران آيفون SE در هفته اول را اقشار دانشجو و دانشگاه دیده تشکیل داده اند که بیشترین آمار را در این نمودار تشکیل داده اند .

 

آمار فروش آیفون SE

امتياز دهيد:
6
حذف تمام موزیک ها بدون نیاز به اتصال آیفون به آیتو...
معرفی و آموزش قابلیت Back to My Mac در سیستم عامل ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.