ورود / ثبت نام

ورود

پادشاهی محصولات اپل نسبت به رقبا از دیدگاه کودکان و نوجوانان

امروزه اکثر کودکان و نوجوانان در آرزوی داشتن یکی تز محصولات اپل به سر می برند. مخصوصا محصولاتی همچون آیپد و آیپد مینی که یتوانند به راحتی با آن بازی کنند.طبق آمارهای منتشر شده بیشتر کاربران محصولات اپل جوانان و نوجوانان و همچنین بیشتر کاربران تبلتهای اپل کودکان و نوجوانان هستند.

طبق یک نظرسنجی که توسط شرکت تحقیقاتی نیلسن در ایالات متحده امریکا انجام شد . آمار و ارقام این گونه نشان می دادند که اکثر استفاده کنندگان محصولات اپل کودکان و نوجوانان هستند که در جداول زیر می توانید مشاهده کنید.این نظرسنجی بین کودکان سنین ۶ الی ۱۲ سال و یکبار هم بین گروه سنس ۱۳ سال به بالا انجام شد.در دسته اول ۴۸ درصد از مصرف کنندگان محصولات اپل را برای خود پسندیدند که این رقم پادشاهی محصولات اپل را نسبت به سایر رقبا خود بار دیگر به اثبات رساند.نکته قابل توجه این است که با وجود محصولاتی همچون کنسول بازی Nintendo Wii U اپل توانست مقام اول را از آن خود کند و محصولاتی همچون گلکسی نوت های سامسونگ حتی در چرخه ۱۰ نفر اول هم قرار نگرفتند ( البته با توجه به اینکه این نظرسنجی در امریکا انجام شده است این امر کاملا طبیعی است چون تنها در ایران است که سامسونگ در لیست رقباء اپل قرار می گیرد ) این در حالی است که  کنسول بازی Nintendo Wii U در رتبه دوم و آیپاد تاچ و آیپد مینی در رده های سوم و چهارمی و آیفون در مقام پنجم قرار گرفتند یعنی اپل در بین ۵ مقام اول ۴ جایگاه را از آن خود کرده است.

در نظر سنجی انجام شده مابین نوجوانان بالای  13 سال  نیز آیپد در مقام اول و آیفون در جایگاه ۵ قرار داشت که ۲۱ درصد رای کسب شده توسط آیپد نسبت به سال گذشته ۳ درصد رشد داشته است.

مقام آیپد در نظرسنجی

 جایگاه آیفون در نظرسنجی
source:tortak
امتياز دهيد:
2
بازی Bladeslinge
بازی Trigger Fist

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.