ورود / ثبت نام

ورود

آیا اپل در حال تولید ماشین است ؟

آیا اپل در حال تولید ماشین است ؟

اپل در حال ورود به عرصه خودرو سازی است .

از چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر ورود شرکت اپل به صنعت خودرو سازی قوت گرفت . خودروهای هوشمند , نامی آشنا  میباشد که پیش تر گوگل به آن حوزه وارد شده است , حال نوبت شرکت اپل میباشد که به این عرصه ورود کند و خودی نشان دهد . مدیر عامل شرکت فیات کرایسلر به اپل توصیه کرده است برای ورود به این حوزه بزرگ و پر سود با شرکت های بزرگ عرصه خودرو سازی همکاری کند .

 

ماشین اپل

 

اپل همچنان اخباری که در مورد ورودش به صنعت خودروسازی میباشد را تایید نکرده است و بنا به سنت دیرینش در سکوت خبری پیش میرود اما بسیاری از کارشناسان خودروسازی این خبر را تایید کرده اند و مدعی شده اند این بزرگترین قمار شرکت اپل  در تاریخ موجودیت این غول فناوری میباشد .

بزرگترین شایعه ای که سال گذشته میلادی پیرامون اپل شکل گرفت " تولید خودروی الکتریکی در سال 2019 میلادی توسط اپل رو نمایی میشود " بود. بنا بر شایعات و تصاویر منتشر شده از خودروهای مجهز به سنسورهای این شرکت , اپل در حال ورود به عرصه جدیدی میباشد تا شانس خود را محک زده و همچنان به پیش تازیش در دنیا ادامه دهد . اپل پیش تر نیز ورودش به عرصه های دیگر را تجربه کرده است اما همه آن تجربه ها در حیطه فناوری بوده و باید این شرکت فناوری منتظر چالش های بزرگی در قمار جدیدش باشد . 

شایعات به قدری قوت گرفته اند که خبر از نارضایتی جانی آیو از پیشرفت پروژه تولید خودوری اپل داشته و حاکی از این هستند که مدیر فنی تیم توسعه خودری اپل این پروژه را ترک کرده است . البته وی دلیل این ترک را شخصی خوانده است .

اپل در حال حاضر در حال جذب بهترین و متخصص ترین افراد سایر کمپانی ها از جمله مهندسین شرکت تسلا میباشد . پروژه تایتان (‌خودروی اپل)‌ در حال حاضر با 600 نفر در حال پیگیری است و گفته میشود پس از پیوستن متخصصین این افراد به زودی به 1800 نفر افزایش خواهند یافت .  

جالب است بدانید که صاحب نظران عرصه خودرو توصیه های متفاوتی برای اپل داشته اند و اصلا از ورود این کمپانی به این صنعت استقبال نکرده اند و معتقدند این شرکت در این عرصه موفق نخواهد بود . 

 

خودروی اپل

 

برای مثال سرجیو مارکیونه در نمایشگاه خودروی ژنو به اپل توصیه کرد که برای دوری از چالش های بزرگی که در این عرصه ممکن است گریبان گیرش شود و گذر از پیچیدگی های خاص این صنعت با شرکت های بزرگ خودروسازی همکاری کند . به نظر میرسد اپل در کارخانه سری خود واقع در Sunnyvale کالیفرنیا که با کد SG5 شناخته میشود قصد دارد تا مستقیما به جنگ با گوگل , تسلا و اوبر برود .

 

در انتها شما را به دیدن فیلم زیر دعوت میکنم .


 

امتياز دهيد:
3
معرفی عملکردهای ترک پد در سیستم عامل مکینتاش
طراحی دکوراسیون داخلی با آیفون

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.