ورود / ثبت نام

ورود

آیا مولتی تسکینگ گوشی آیفون را ببنیدم ؟

آیا مولتی تسکینگ گوشی آیفون را ببنیدم ؟

مولتی تسکینگ گوشی آیفون : 

در ابتدا باید بدانیم که مولتی تسکینگ گوشی آیفون چیست ؟ 

مولتی تسکینگ یا انجام چند کار به طور همزمان یکی از قابلیت هایی میباشد که بر روی گوشی های اپل میباشد . مثلا فرض کنید که میخواهید همچنان که به موزیک گوش میدهید اس ام اس بزنید و مراحلی که در بازی انجام داده اید از بین نرود . حال سوالی که پیس می آید این میباشد که آیا نرم افزارهایی که در مولتی تسکینگ باز هستند به ضرر باطری گوشی میباشد یا نه و یا این نرم افزارهای باز باعث کند شدن سرعت گوشی میشود ؟

اولین چیزی که باید مد لحاظ قرار دهید این میباشد که شما از کدام نرم افزارها بیشتر و از کدام نرم افزارها کمتر استفاده میکنید . نرم افزاری های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام شاید در طول روز بیش از ده ها بار باز شود اما بازی مثل انگری بردز شاید در طول روز فقط 1 بار اجرا شود . 

 

مولتی تسکینگ گوشی آیفون

 

وقتی شما از یک اپلیکیشن با زدن دکمه Home خارج میشوید این نرم افزار به صورت فریز شده در مولتی تسکینگ نگه داشته میشود . بنابراین وقتی میخواهید همان نرم افزار را دوباره اجرا کنید بسیار سریع نرم افزار از قسمت مولتی تسکینگ اجرا خواهد شد . قابل ذکر میباشد که در این صورت استفاده از باطری و ذخیره آن بسیار بسیار ناچیز میباشد .

اما اگر نرم افزار را به صورت کامل ببندید باید دوباره نرم افزار از اول شروع به اجرا شود و این مستلزم گرفتن زمان بیشتر , باطری بیشتر و استفاده بیشتر از پردازشگر میباشد و نتیجه آن پایین آمدن سرعت میباشد . 

بنابراین ازبستن کامل نرم افزارهایی که از آنها به صورت مداوم استفاده میکنید خودداری کنید و نرم افزارهایی که کمتر استفاده میکنید را بصورت کامل ببندید.

امتياز دهيد:
2
چگونه از تبلیغات مزاحم بازی های آیفون رهایی یابیم ...
معرفی تایم کپسول اپل و کاربردهای آن

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.