ورود / ثبت نام

ورود

بررسی دوربین آیپد مینی

آیپد مینی محصول جدید اپل این بار با دو دوربین یکی در پشت با کیفیت ۵ مگاپیکسل و یکی در جلو با کیفیت ۱/۲ و فیس تایم میباشد.در حقیقت میتوان گفت که تقریبا مشابه با دوربین آیپادتاچ۵ میباشد. 

از آنجا که با دوربین آیپاد تاچ ۵ یکسان میباشد پس زیاد به بررسی دقیق نمیپردازیم و چند نمونه عکس که توسط دوربین iPad mini گرفته شده است را به نمایش میگذاریم. 

اما قبل اینکه عکس ها را نشان دهیم باید این نکته را بررسی کنیم که کمبود های دوربین آیپد مینی چیست؟با اینکه با دوربین آیپاد تاچ۵ یکسان است اما باید گفت کمی و کاستی هایی را دارا میباشد که عبارتند از:توانایی عکس گرفتن پانوراما را ندارد،و فاقد فلاش نیز میباشد. 

میتوان این موضوع را برداشت کرد که دارای دوربین خوبی میباشد اما به خوبی دوربین آیفون ۵ میباشد.اما اگر در نور کم و با و کیفیت کمتر بخواهیم عکس برداری کنیم آیپد مینی تقریبا با iPhone5 یکسان میباشد.

مقایسه آیپدمینی و آیپاد تاچ ۵

عکس بالابرای مقایسه کیفیت دوربین آیپد مینی و آیپاد تاچ ۵ میباشد و با کمی دقت میتوان نتیجه گرفت که کیفیت ها تقریبا یکسان میباشد و میتوان گفت که از نظر رنگ مقداری با هم تفاوت دارند که میتوان این موضوع را نیز برداشت کرد که بر اثر انعکاس نور رنگ صورتی این کیفیت مقداری متفاوت است.

در ادامه میتوانید عکس هایی که توسط دوربین آیپد مینی گرفته شده است را ملاحظه نمایید.

آیپد مینی

 دوربین آیپد

 source: imore

امتياز دهيد:
2
جیلبریک iOS 6.0.1
سنسور (NIKE+)نایک پلاس برای آیپاد اپل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.