ورود / ثبت نام

ورود

در سال ۲۰۱۵ رکورد فروش گوشی های هوشمند شکسته شد

در سال ۲۰۱۵ رکورد فروش گوشی های هوشمند شکسته شد

طبق گزارش IDC، در سال ۲۰۱۵، رکورد فروش تلفن‌های هوشمند ۱٫۴۳ میلیارد در دنیا بوده ، که افزایشی ۱۰٫۱ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵، ۳۹۹٫۵ میلیون تلفن هوشمند به فروش رفته است، رشدی ۵٫۷ درصدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۴٫ سامسونگ در  سه ماهه چهارم ۲۰۱۵ پیشتاز است، ۸۵٫۶ میلیون گوشی در سراسر دنیا فروخته است که منجر به تصاحب ۲۱٫۴ درصد از سهم بازار گردیده است. این رقم ۱۴٫۱ درصد نسبت به ۷۵٫۱ میلیون افزایش داشته است که تعداد گوشی‌های هوشمندیست که سامسونگ در مدت زمان مشابه ۲۰۱۴ تحویل مشتریان داده است.

در سال ۲۰۱۵ رکورد فروش گوشی های هوشمند شکسته شد

اپل با فروش ۷۴٫۸ میلیون در این دوره مقام دوم را دارد که تنها ۰٫۴ درصد نسبت به فروش ۷۴٫۵ میلیونی سال گذشته‌اش پیشرفت داشته است. سامسونگ که سال گذشته ۰٫۲ درصد نسبت به اپل بیشتر فروخته بود، حالا امسال این رقم به ۲٫۷ درصد افزایش یافته است. مقام سوم این جایگاه متعلق به هوآوی است، که نسبت به سه ماهه سال گذشته ۳۷ درصد رشد داشته و ۳۲ میلیون دستگاه را فروخته است. سهم این شرکت در بازار گوشی‌های هوشمند دنیا از ۶٫۳ درصد به ۸٫۱ درصد افزایش یافته است.

لنوو مقام چهارم را در سه ماهه چهارم به دست آورده است. فروش ۲۰٫۲ میلیون گوشی و در پی آن کسب ۵٫۱ درص از سهم بازار حاصل فعالیت لنوو بوده است. این کمپانی افزایشی قابل توجه ۴۳٫۶ درصدی نسبت به سال گذشته را داشته است. درست در پشت سر لنوو، کمپانی شیائومی در مکان پنجم قرار گرفته است. سهم این کمپانی ۴٫۶ درصد از بازار بود است و در طول سه ماهه چهارم ۱۸٫۲ میلیون گوشی را تحویل خریداران داده است. سال گذشته شیائومی ۱۶٫۵ میلیون گوشی را در مدت زمان مشابه فروخته بود.

در سال ۲۰۱۵ رکورد فروش گوشی های هوشمند شکسته شد

با در نظر گرفتن کل سال ۲۰۱۵، سامسونگ ۳۲۴٫۸ میلیون گوشی هوشمند فروخته است که سهمی ۲۲٫۷ درصدی داشته و ۲٫۱ درصد نسبت به سال گذشته رشد کرده است. اپل ۱۶٫۱ درصد از سهم بازار با ۲۳۱٫۵ میلیون فروش، هوآوی ۱۰۶٫۶ میلیون، لنوو ۷۴ میلیون و شیائومی ۷۰٫۸ میلیون فروش داشته است.

در سال ۲۰۱۴، ۱٫۳ میلیارد تلفن هوشمند در سرتاسر دنیا فروخته شد.

امتياز دهيد:
2
دانلود بازی فوق العاده TMNT – Portal Power برای آی...
آیا آیپد ایر ۳ بر خلاف آیپد ایر ۲ از صفحه نمایش ۴K...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.