ورود / ثبت نام

ورود

شرکت اپل در مراسم بهاره خود اپل واچ را با چند بند جدید بروز رسانی می کند

شرکت اپل در مراسم بهاره خود اپل واچ را با چند بند جدید بروز رسانی می کند

وب سایت 9To5Mac امروز خبر می دهد که اپل تصمیم دارد در مراسم بهاره خود که در ماه مارس – اسفند برگزار می شود، بروز رسانی هایی را نیز برای «اپل واچ» در نظر داشته باشد.

وب سایت یاد شده که معمولا اخبار دقیقی از تصمیمات آتی اپل را گزارش می دهد، اکنون بیان می کند که این شرکت در ماه مارس چند نمونه بند جدید برای ساعت هوشمند خود معرفی کره و آنها را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

این بندها مشمول متریال تازه و طراحی های جدید نیز خواهند بود. سال گذشته شرکت یاد شده اعلام کرد که همکاری خود با سازندگان شخص ثالث در خصوص تولید بندهای جدید را آغاز کرده و در ماه مارس احتمالا از همان لوازم جانبی برای ساعتش پرده برخواهد داشت.

این در حالیست که اپل با انتشار watchOS 2.2 قابلیت های بیشتری را نیز به ساعت خود خواهد افزود و در این میان البته این وب سایت هم اعتقاد دارد که نسل دوم محصول مورد بحث در ماه سپتامبر و زمانی از راه خواهد رسید که دست کم ۱۸ ماه از عرضه نمونه اولیه (۲ سال از زمان معرفی) گذشته باشد. اما در میان بندها، بدون شک یکی از مورد انتظار ترین گزینه ها مربوط می شود به نسخه مشکی رنگ از بند «Milanese Loop» که اکنون صرفا در نمونه نقره ای رنگ موجود است.

امتياز دهيد:
6
اپل یک مرکز توسعه اپلیکیشن اختصاصی را در اروپا را...
آيپد ایر 3 : شایعاتی در مورد عرضه آن در بهار سال آ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.