شکسته شدن رکورد فروش بی سابقه آیفون در هند

شکسته شدن رکورد فروش بی سابقه آیفون در هند

شکسته شدن رکورد فروش بی سابقه آیفون در هند

براساس آمار و اطلاعات منتشر شده توسط کمپانی Counterpoint Research، فروش آیفون در هند به شدت افزایش یافته است. گفته می شود که در سه ماهه انتهایی سال گذشته، اپل 800 هزار واحد آیفون به هند ارسال کرده که به نسبت 500 هزار واحد سال گذشته، رشدی قابل توجه داشته است.

اپل با ارائه تخفیف های اساسی قصد دارد تا فروش بالای تلفن های همراهش را در این کشور تضمین کند، این در حالی است که آیفون ها قیمت بالاتری نسبت به دیگر تلفن های همراه دارند. حتی با وجود تخفیف ها، 800 هزار واحد صرفا مربوط به آیفون های جدید نیست، بلکه مدل های قدیمی هم بخشی از آن را تشکیل داده است.

در این گزارش گفته شده که تقریبا 30 درصد کل فروش مربوط به iPhone 5s بوده است و 50 درصد دیگر را آیفون 6s و 6s Plus تشکیل داده اند. در سال 2014، آیفون های جدید اپل، تقریبا 70 درصد کل فروش را شامل می شدند.

در حالی که حالا اپل آیفون های بیشتری می فروشد اما نیمی از این فروش، مخصوص به نسل های پیشین است. چنین آماری، هر چقدر امیدوار کننده باشد، در سوی دیگر، نگران کننده نیز هست. کمپانی ساکن کوپرتینو امید دارد تا پس از کسب مجوزهای لازم، اپل استورهای خود را در این کشور برقرار کرده و رکورد فروش سال 2015 را هم بشکند.

امتياز دهيد:
4
تاریخ کنفرانس توسعه دهندگان اپل معلوم شد
اپل یک مرکز توسعه اپلیکیشن اختصاصی را در اروپا را...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.