ورود / ثبت نام

ورود

بازگشتی به گذشته,استیو جابز با اولین آیفون که دنیا رو متحول کرد...

بازگشتی به گذشته,استیو جابز با اولین آیفون که دنیا رو متحول کرد...

دقیقا ۹ سال پیش ۹ ژانویه ۲۰۰۷ مصادف با ۱۹ دی ماه ۱۳۸۵، استیو جابز با آن کاریزمای خاصش بر روی صحنه‌ی سالن Moscone Center سانفرانسیسکو حضور یافت. او از تغییر نام شرکتی که بنیان گذاریش کرده از Apple Computer Inc به Apple Inc خبر داد، همچنین از اپل تی‌وی سخن گفت و یک چیز دیگر! گجتی که دنیا را متحول کرد و تبدیل به سود آورترین ساخته اپل شد، اولین نسل آیفون در دستان استیو جابز رونمایی شد.

در واقع ۹ ژانویه ۲۰۰۷ را می‌توان روز تولد آیفون دانست، معرفی که به معنای واقعی رونمایی بود و خبری از شایعات قبل از انتشار همانند امروز نبود. قبل از اینکه استیو نام آیفون را بر زبان بیاورد از یک آیپاد با صفحه نمایش لمسی بزرگ، یک تلفن همراه انقلابی و پیشرفتی فوق‌العاده در عرصه اینترنت سخن گفت و با این سه جمله کوتاه کمی حضار جلسه را اذیت کرد. چند لحظه بعد برای همه‌ی حضار مشخص شد که این سه دستگاه جدا از هم نیستند، اپل و بهتر بگوییم استیو جابز ترکیبی نوآورنه و شگفت انگیز از این سه را در یک دستگاه گنجانده بود.

اولین نسل آیفون ماه بعد در ۲۹ ژوئن ۲۰۰۷ به فروشگاه‌ها رسید، و قیمت ۴۹۹ دلاری برای مدل ۴ گیگابایتی و ۵۹۹ دلاری برای مدل ۸ گیگابایت آن در نظر گرفته شده بود. به عنوان نسل اولیه یک محصول بدون مشکل نبود. _همانند ضعف در دریافت سیگنال ۳G که مهم‌ترین آنها محسوب میشد_  اما در آخر دنیا از آن به عنوان یک محصول نوآورنه و پیشرفتی فوق‌العاده یاد می‌کرد. حتی مجله تایمز نام آن را اختراع سال نهاد.

نه سال گذشت، اما هنوز هم نسل آیفون در حال دستیابی به موفقیت‎های متنوع است. آخرین نسل این خانواده یعنی آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس نسبت به نسل گذشته خود نیز پیشرفت‌هایی را داشت. علاوه بر آن اخبار و شایعاتی مرتبط با آیفون 7 منتشر می‌گردند که برخی از آن‌ها بسیار جذاب و جالب هستند.

و یک چیز دیگر، تا روزی که دنیا باقی است، تکنولوژی به استیو جابز مدیون است…

امتياز دهيد:
1
اخبار متعددی در مورد ورود اپل به حوضه ی خودرو سازی
تشخیص احساسات از روی چهره‌ی انسان

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.