ورود / ثبت نام

ورود

توافق شرکت اپل جهت پرداخت بخشی از سود خود به اریکسون

توافق شرکت اپل جهت پرداخت بخشی از سود خود به اریکسون

همانطور که در جریان هستید شرکت اپل و شرکت اریکسون،غول تکنولوژی‌های مخابراتی و موبایل بر سر یک پتنت به توافق رسیدند. بر اساس این توافق شرکت اپل قرار است که بخش کوچکی از سود خود را به این کمپانی سوئدی بدهد.هنوزکمپانی اریکسون هیچ خبری را بابت این که چند درصد سودی که از این قرارداد ۷ ساله دریافت خواهد کرد نکرده است،

اما بر اساس تخمین بانک ABG Sundal Collier که در Routers منتشر شده است کمپانی اپل موظف است که ۰.۵ از سود حاصل از فروش دو محصول آیپد و آیفون را به این شرکت اختصاص دهد.

از آنجایی که در جریان هستید وجود این پتنت برای استفاده از تکنولوژی LTE ضروری است این چالش بین ۲ کمپانی از ساله ۲۰۱۲ باقی مانده بود. شرکت سامسونگ از ساله ۲۰۱۴ موافقت خود را برای پرداخت هزینهٔ استفاده از این پتنت را اعلام کرد اما اپل به دلایلی شرکت اریکسون را متهم کرده و از این کمپانی شکایت کرده بود. ولی با گذشت تقریبا حدود ۴ سال شرکت اپل وشرکت اریکسون با مذاکرات با هم به نتیجه رسیدند و با هم به توافق رسیدند  و تصمیم به ارائهٔ نسل جدید تکنولوژی 5G گرفته اند.به گفته شرکت اریکسون تصمیم شرکت اپل یکی از بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم در جهت پیشرفت این کمپانی می باشد.

نظر شما چیست؟آیا این توافق در بهبود به کیفیت شرکت اپل دارد؟

امتياز دهيد:
5
سه ماه دیگر منتظر اپل واچ ۲ باشید
آیفون ۶ بخرم یا منتظر آیفون ۷ بمانم؟؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.