نمایشگرهای باریکتر و کیفیت بالاتر در تکنولوژی جدید اپل

نمایشگرهای باریکتر و کیفیت بالاتر در تکنولوژی جدید اپل

نمایشگرهای باریکتر و کیفیت بالاتر در تکنولوژی جدید اپل

شایعاتی مبنی بر این که اپل اخیرا فعالیتهای بیشتری بر روی بخش نمایشگرهای لمسی خود داشته است،همانطور که در جریان هستید قبل از معرفی آیفون جدید خبرها و شایعاتی به دنیای مجازی ورود پیدا می کند که برخی از این شایعات درست از آب در می اید و برخی دیگر خیر .

ولی به نظر میرسد بعد از عرضه‌ تکنولوژی 3D Touch، اکنون اپل بدنبال راهی هست تا به کمک نمایشگرهای جدیدش ،  سهم خود را دربازار تکنولوژی ارتقا دهد و نمایشگرهایی را تولید کند تا میزان نوردهی، ضخامت آنها و میزان مصرف باتری شان را بهینه شده باشد .

در همین راستا اپل به طور کاملا مخفیانه آزمایشگاهی را راه اندازی کرده است و در آن به طراحی و توسعه‌ تکنولوژی های جدید برای نسل بعدی نمایشگرهای خود میپردازد.

به گزارش خبرگزاری bloomberg، اپل آزمایشگاهی را در کشورتایوان ودر یکی از پارک های علم و فناوری راه اندازی کرده است که در آن بیش از ۵۰ مهندس زبده‌ این شرکت درحال تحقیق بر روی توسعه‌ تکنولوژی های جدیدی هستند تا بتوانند با استفاده از آنها، نمایشگرهایی باریک تر، با نوردهی بیشتر، شفافیت بالاتر و البته مصرف باتری بهینه تری برای نسل بعدی آی دیوایس ها تولید کنند.

ظاهرا اپل درحال اتمام کارهای ادارای برای خرید این منطقه‌ تحقیقاتی است و بزودی و به طور رسمی از آن رونمایی خواهد کرد. به گفته بازدیدکنندگان در نزدیکی پارک های علم و فناوری، اپل درحال طراحی و تغییر فضای داخلی ساختمان مربوطه است .

کارگاه مخفی اپل برای تولید صفحه نمایش

امتياز دهيد:
6
زمان عرضه نسخه دیجیتال فیلم استیو جابز مشخص گردید
سه ماه دیگر منتظر اپل واچ ۲ باشید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.