ورود / ثبت نام

ورود

راه اندازی سایت Cydia Online

راه اندازی سایت Cydia Online

به تازگی سایت جالبی به نام Cydia Online راه اندازی شده است که به شما اجازه میدهد در مرورگر خودتان توییک های مختلف سیدیا را جستجو کنید، تصاویرشان را ببینید و حتی فایل با فرمت .Deb آنها را به طور مستقیم دانلود کنید. این وبسایت توسط توسعه دهنده‌ای به نام SwiftCracker طراحی شده است و البته هیچ ارتباطی با Saurik خالق سیدیا ندارد.

البته این موضوع باعث شده است که Saurik به نام آن اعتراض کند و احتمالا در آینده‌ای نزدیک این وبسایت تغییر نام خواهد داد و با نامی دیگر فعال خواهد بود. آدرس این وبسایت به این صورت میباشد:http://cydia.online و بعد از وارد شدن به آن شما میتوانید نام هر توییکی که میخواهید را جستجو کنید تا اطلاعات کامل آن از جمله سورس توییک، توسعه دهنده‌ی آن، مشخصات فنی، حجم توییک، ورژن توییک، اسکرین شات های توییک و … را مشاهده کنید.

 شما سپس میتوانید با تپ کردن بر روی دکمه‌ی Open in Cydia آنرا مستقیم در سیدیا باز کنید یا با تپ بر روی دکمه‌ی Add Repo سورس آنرا در سیدیا به سورس های خود اضافه کنید.

 راه اندازی سایت Cydia Online

 امکان دانلود مستقیم فایل Deb توییک نیز در قسمت Version History موجود است و برای نصب دستی توییک ها میتوانید از آن استفاده کنید. 

امتياز دهيد:
2
آزمایشات اپل بر روی آیفون 7
هزینه های اپل برای تحقیق و توصعه

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.