ورود / ثبت نام

ورود

انتشار نسخه مک WorldPress

انتشار نسخه مک WorldPress

اگر شما با مباحث ساخت سایت و ایجاد بلاگ آشنا بوده و در این موارد دستی هم بر آتش داشته باشید ، احتمالا نام WordPress را شنیده اید ، ابزاری ساده و در عین حال کاربردی و متداول در میان بلاگ نویسان و طراحان سایت. ویژگیهای مهم این محصول و خصوصا نسخه‌ی اصطلاحا Desktop آن ازادی عمل بیشتر ، عدم سردرگمی و گیج شدن برای ایجاد تغییرات و تمرکز بیشتر برای محتوای مورد نظر شما میباشد.

فقدان این نرم افزار برای دستگاههای مک از موارد مهمی بود که توسط تیم سازنده‌ی وردپرس مورد توجه قرار گرفت و امروز شاهد عرضه ی این نرم‌افزار برای OSX به صورت رایگان هستیم.

انتشار نسخه مک WorldPress

علاوه بر معرفی و ارائه ی این نرم‌افزار , WebBase این برنامه نیز بروز شده و بر اساس ادعای سازنده این تغییرات باعث افزایش کارایی و بالابردن سرعت وردپرس نسبت به نسخه های پیشین شده است.در ضمن برخی از امکانات نسخه ی نصبی برنامه هم به ورژن تحت وب آن اضافه گردید.

اگر تمایل به استفاده‌ی نسخه‌ی دسکتاپی این اپلیکیشن به جای ورژن تحت وب آن دارید و در ضمن میخواهید موارد پیچیده‌ی دریافت اطلاع رسانی و مدیریت کامنتها و تنظیمات را به شکل روزانه تحت کنترل خود داشته باشید از افزونه یا پلاگین JetPack نیز باید حتما استفاده کنید.

امتياز دهيد:
2
اپلیکیشن USwitch برای ارائه خدمات بهتر از طرف اپل
مشکل توسعه دهندگان اپلیکیشن های آیپد پرو

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.