ورود / ثبت نام

ورود

با Quicken به تراز مالی خود بهبود ببخشید

با Quicken به تراز مالی خود بهبود ببخشید

برنامه ریزی مالی و رسیدگی درست به حساب و کتابهای پولی از موارد مهم زندگی همه ی ماست ، از آنجایی که به علت مشغله و امور متعدد ممکن است پرداخت قبوض و بدهی‌ها به تاخیر بیافتد و باعث ضرر مالی شود ، برنامه نویسان و طراحان اپ دست به کار ساختن نرم‌افزارهای مالی شده‌اند.

این اپلیکیشنها شما را در یادآوری رویدادهای مهم مالیتان در روز و ماه یاری میکند و با اتصال به حسابهای بانکی و آنالیز تراکنشهای مالی شما میتواند پیشنهادات سازنده ای در خصوص صرفه جویی مالی و دخل و خرج به شما ارائه دهد.

یکی از موفقترین اپهای موجود برای سیستم عامل OSX در این زمینه Quicken است ، این برنامه که دارای رابطه ی کاربری ساده و کارآمدی نیز هست به شما کمک میکند تا از طریق Quicken Bill Track تراکنشهای حساب خود را دنبال کنید ، قبضهای مختلف را با توجه به مبالغ و تاریخ سررسید آنها به شما یادآوری کرده و در نهایت  پول و دارایی شما را مدیریت میکند.

اکنون خبر رسیده است که نسخه ی ۲۰۱۶ این اپلیکیشن با هماهنگی بهتر با سیستم عامل جدید OSX و افزایش امنیت و دقت بیشتر در ارتباطات بانکی و دریافت تراکنشهای مالی ، برای مک و ویندوز عرضه خواهد شد.

این برنامه که دارای نسخه های متفاوت از لحاظ کارایی است با قیمت ۷۵ دلار برای مک و ۳۵ دلار برای نسخه‌ی Starter ویندوز قابل خریداری است.

امتياز دهيد:
2
اپ استور در دی ماه آپدیت نمیشود
برای شارژ اپل واچ میتوانید فقط از شارژر خود اپل اس...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.