اپ استور در دی ماه آپدیت نمیشود

اپ استور در دی ماه آپدیت نمیشود

اپ استور در دی ماه آپدیت نمیشود

اپل دیروز به توسعه دهندگان یادآوری کرد که تعطیلی سالانه زمستانی iTunes Connect  به سرعت نزدیک می‌شود. تعطیلی که از ۲۲ دسامبر تا ۲۹ دسامبر (۱ دی ماه تا ۸ دی) برنامه ریزی شده است. این کمپانی دیروز بعد از ظهر در پورتال توسعه دهندگان اعلام کرده است که هیچ به روزرسانی و یا اپ جدید از ۲۲ تا ۲۹ دسامبر قبول نخواهد کرد.

متنی که اپل منتشر کرده است:

شلوغ‌ترین بازه زمانی در اپ استور نزدیک است. مطمئن شوید که برنامه و بازی‌های شما به روز و برای تعطیلات زمستانی آماده باشند. برنامه و بازی‌های جدید و به روزرسانی از ۲۲ تا ۲۹ دسامبر پذیرفته نخواهند شد، بنابراین هر نسخه‌ای را که برای انتشار می‌خواهید در دسترس قرار دهید باید ارسال کنید تا تایید شود، آن‌گاه می‌توانید آن را برای انتشار زمان بندی کنید. دیگر قابلیت‌های iTunes Connect در دسترس خواهند بود.

در ادامه نیز اپل از توسعه دهندگان برای تلاششان و سهم آن‌ها در موفقیت‌های اپ استور مانند افزایش ۲۵ درصدی در آمد تشکر کرده است. در حالی که این خبر برای توسعه دهندگان منتشر شده است اما برای کاربران عادی نیز حائز اهمیت است، مطمئناً در ماه پیش رو سیل عظیمی از برنامه و بازی‌های جدید و آپدیت‌های متعدد روبرو خواهیم شد.

امتياز دهيد:
2
دانلود رایگان اپلیکیشن Stackables
با Quicken به تراز مالی خود بهبود ببخشید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.