ورود / ثبت نام

ورود

آپدیت جدید بینگ نرم افزار مایکروسافت برای آی او اس

آپدیت جدید بینگ نرم افزار مایکروسافت برای آی او اس

ویندوزفون این روزها حال و روز خوشی ندارد، برای همین مایکروسافت تمرکزش را از این سیستم عامل به ارائه سرویس هایی همچون آفیس، آتلوک و بینگ در پلتفرم های iOS و اندروید معطوف کرده. در همین راستا، اپلیکیشن بینگ برای iOS امروز آپدیتی دریافت می کند که نتایج جستجوی این موتور جستجوگر را به میزان قابل توجهی گسترش خواهد داد.

رایان گوین، مدیر کل بخش جستجوی مایکروسافت، جستجو در موبایل را تجربه ای کاملا متفاوت از جستجو در دسکتاپ می داند. وی معتقد است که در این روش ممکن است به جای رسیدن به پاسخ، به فهرستی از نتایج بلا استفاده برسید. اگر هم به نتیجه دلخواه برسید امکان دارد به صورت تصادفی بوده باشد. گوین در این مورد می گوید: “من در جستجو با موبایل فقط به یک پاسخ دقیق احتیاج دارم، و می خواهم که این پاسخ را در عمل نیز مشاهده کنم.”

از این رو، گوین و همکارانش با بروزرسانی نسخه iOS اپلیکیشن بینگ قابلیتی فراهم کرده اند که در صورت جستجوی پاسخ یک سوال، به غیر از نتایج معمولی شاهد Deep Link (لینک های عمیق) به اپلیکیشن های نصب شده در موبایلتان هم باشید. از این طریق می توانید بدون خارج شدن از بینگ و با استفاده از ابزارهای اپلیکیشن مورد نظر به جستجوی عمیق تری پرداخته و کارتان را تکمیل کنید.

آپدیت جدید بینگ نرم افزار مایکروسافت برای آی او اس

امتياز دهيد:
2
نرم افزار شبیه ساز اندروید برای مک در راه است
ضربه اپل واچ اپل به ساعت های سوئیسی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.