ورود / ثبت نام

ورود

بالاخره اپل موزیک برای اندروید منتشر شد

بالاخره اپل موزیک برای اندروید منتشر شد

همانطور که می‌دانید سرویس اپل موزیک همراه با عرضه آی‌اواس ۸٫۴ به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. این سرویس یک استریم آنلاین موزیک‌ها است که شما با پرداخت حق اشتراک به صورت ماهیانه می‌توانید به موسیقی‌ها مورد علاقه خود گوش دهید. در خبرها داشتیم که اپل موزیک به زودی برای کاربران اندرویدی عرضه خواهد شد و پس از آن تصاویری نیز از محیط برنامه که سعی شد بود در محیط آن اندرویدی بودن به کاربر القا شود، به بیرون درز کرد.

اپل این سرویس را برای کاربران خود با استفاده از اپل آی‌دی به صورت رایگان به مدت سه ماه در اختیارشان قرار می‌دهد و پس از این سه ماه باید حق اشتراک پرداخت کنند. اپل با راه اندازی این سرویس قصد ادامه راه استیو جابز برای حضور پر رنگ اپل در عرصه موسیقی را دارد، راهی که استیو با یک انقلاب در عرصه موزیک شروع کرد. اپل که تا کنون می‌توان گفت هیچ نرم افزاری برای اندروید به غیر از یک مورد که آن هم برای مهاجرت به ios بود، عرضه نکرده بود؛ با توجه به سودی که با عرضه این سرویس به کاربران اندروید خواهد داشت سنت شکنی کرده است.

تیم کوک اخیراً اعلام کرده بود که اپل موزیک بیش از ۶٫۵ میلیون نفر مشترک با پرداخت ماهیانه دارد. که مطمئنا با ارائه این سرویس برای بیش از ۱٫۴ میلیارد کاربر اندرویدی مشترکان زیادی به این جمع می‌پیوندند. البته باید نفرت نسبی کاربران اندروید نسبت به اپل و هر چه که وابسته به آن است نیز در نظر گرفت که مطمئناً بر روی تعداد مشترکین تاثیر گذار خواهد بود.

اپل هم اکنون نرم افزار اندرویدی خود را به صورت رسمی بر روی گوگل پلی قرار داده است و کاربران با پرداخت ماهیانه ۹٫۹۹$ می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. البته ابتدا در خبرها اعلام شده بود که هیچگونه مدت زمان رایگانی برای کاربران اندرویدی در نظر گرفته نشده که ظاهراً این مطلب کذب بوده است! تنها تفاوت‌های بزرگ نسخه اندرویدی آن با اپلی‌ها نداشتن پلن خانوادگی و در دسترس نبودن موزیک ویدیوها است که اپل اعلام کرده نسخه ارائه شده به صورت آزمایشی بوده و در نسخه‌های بعدی این ویژگی‌ها نیز اضافه خواهد شد.

امتياز دهيد:
4
چگونه توان Mac Mini خود را بالا ببریم
Adata فلشی با کانکتور USB-C تولید میکند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.