ورود / ثبت نام

ورود

قابلیت تایپ صوتی اموجی ها با توییک Emojify

قابلیت تایپ صوتی اموجی ها با توییک Emojify

Dictation mode یا همان حالت دیکته گویی، یکی از قابلیت های پرکاربرد آی او اس است که به کاربران اجازه میدهد به جای تایپ کردن دستی متن مورد نظر، عبارت خود را تکرار کنند و خود آی او اس آنرا برایشان تایپ نماید. این قابلیت در عین اینکه بسیار کاربردی است، اما یک نقص بزرگ دارد و آنهم این است که برای اموجی ها کار نمیکند.

درواقع اگر شما بخواهید یک اموجی را در میان نوشته تان قرار دهید، باید بگردید و آنرا پیدا کنید و آنرا تایپ کنید. این کار مطمئنا سرعت شما را خواهد گرفت و لذت تایپ صوتی را کمتر خواهد کرد. اما نگران نباشید زیرا به زودی قرار است این نقص برطرف شود: البته نه از طرف اپل بلکه از طرف یک توسعه دهنده‌ی سیدیا به نام Phillip Tennen.

او اعلام کرده است که بزودی توییکی به نام “Emojify” را عرضه خواهد کرد که قرار است این نیاز کاربران را برطرف کند. کاربران میتوانند عبارت مورد نظر برای اموجی هایی که بیشتر از آنها استفاده میکنند را تعیین کنند و با گفتن آن عبارت، اموجی مورد نظر به صورت خودکار تایپ شود. او در توییت زیر این موضوع را اعلام کرده است:

Ever been using Dictation, but wanted to insert an emoji? Emojication, coming soon!

Phillip Tennen (@phillipten)

البته او بیشتر از این توضیحی نداده است و به ذکر یک توضیح کوتاه اکتفا کرده است تا اشتیاق کاربران برای انتظار عرضه را بیشتر کند. بنابراین ما هم مثل شما هنوز نمیدانیم که توییک Emojify چه زمانی عرضه خواهد شد. اما با دنبال کردن ما میتوانید اطمینان حاصل کنید که بلافاصله پس از عرضه، شما را از وجود آن مطلع خواهیم کرد.

امتياز دهيد:
1
بازی Overwatch برای مک منتشر نمیشود
آیا اپل در دوران اوج خود قرار دارد؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.