ورود / ثبت نام

ورود

پشتیبانی سیری از زبان عربی

پشتیبانی سیری از زبان عربی

طبق گزارش جدیدی که از وبسایت معتبر ۹to5Mac منتشر شده است، اپل پشتیبانی کامل از زبان عربی را به سیری اضافه کرده است و کاربران عرب زبان میتوانند در آی او اس ۹٫۲  از این امکان جدید بهره مند شوند. البته در گذشته و در آی او اس ۸ نیز کاربران عرب زبان میتوانستند از قابلیت تایپ سریع به زبان عربی استفاده کنند، اما پشتیبانی سیری از این زبان، قابلیتی به مراتب بزرگتر و کاربردی تر است.

Mark Gurman نویسنده‌ی این گزارش بیان کرده است که احتمالا بازگشایی اپل استورهای اخیر در ابوظبی و دوبی، تاثیر مستقیمی در این اتفاق داشته است. حال پس از این کاربران عرب زبان علاوه بر جستجوی اینترنت، دستورهای روزمره و تنظیمات، میتوانند برای پیدا کردن مکان های نزدیک خود در مناطق مختلف کشورشان نیز از سیری بهره مند شوند.

البته این موضوع به دلیل نزدیکی بسیار زیاد دو زبان عربی و فارسی، برای ما نیز حائز اهمیت است و حتی ممکن است در برخی از دستورها بدلیل تشابه دو زبان، ما نیز بتوانیم از سیری استفاده کنیم؛ آن هم به زبان فارسی.

این امکان جدید در جای دیگری نیز برای کاربران ایرانی ارزشمند است: همه ساله تعداد زیادی از ایرانیان به کشورهای عربی به خصوص امارت و شهر دوبی سفر میکنند و با اضافه شدن این قابلیت جدید به سیری، مسافران ایرانی میتوانند از آیفون شان برای یافتن سریع مناطق گردشگری، فروشگاه ها و مراکز خدماتی از جمله فرودگاه و بیمارستان ها استفاده کنند و این میتواند سفرشان را بسیار آسان تر و لذت بخش تر کند.

امتياز دهيد:
3
زمان عرضه آیفون 7
اپل تولید صفحه نمایش آیفون 7 را آغاز کرد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.