تغییر فونت در آی او اس 9

تغییر فونت در آی او اس 9

تغییر فونت در آی او اس 9

وقتی صحبت از عوض کردن فونت آی او اس به میان می‌آید، تنها یک نام است که به ذهن همه‌ی کاربران خطور میکند و آن هم توییک BytaFont است. اگر شما هم آی او اس ۹ خود را جیلبریک کرده اید و ناراحت بودید که چرا نمیتوانید از BytaFont استفاده کنید، در این مطلب خبر خوبی برایتان داریم: توییک BytaFont با پشتیبانی از آی او اس ۹ آپدیت شد.

تغییر فونت در آی او اس 9

تیم توسعه دهنده‌ی این توییک کاربردی و محبوب، نسخه‌ی جدید این توییک را با نام BytaFont 3 در سیدیا عرضه کرده است و کاربرانی که آی او اس ۹ خود را جیلبریک کرده اند نیز میتوانند با استفاده از آن، فونت دیوایس خود را تغییر دهند. در نسخه‌ی جدید علاوه بر افزایش پایداری و برطرف شدن چند مشکل فنی، سه حالت جدید heavy, semibold & black برای فونت ها در حالت Tweak Mode نیز اضافه شده است.

درضمن پشتیبانی از Cydget نیز برداشته شده و شما برای تغییر فونت لاک اسکرین باید از همان حالت Tweak Mode استفاده کنید. نکته‌‌ی مهم اینجاست که قبل از نصب این توییک، لازم است BytaFont 3 را حذف کنید تا مشکلی برایتان بوجود نیاید. بعد از نصب نیز میتوانید به قسمت Sources -> All Sources در سیدیا بروید و در بخش Fonts (BytaFont 3) ، فونتهای مورد نظرتان را پیدا کنید و آنها را نصب کنید.

توییک BytaFont 3 با پشتیبانی از آی او اس ۹ به صورت رایگان و از سورس بیگ باس قابل دریافت و نصب است.

امتياز دهيد:
3
مک آدرس چیست ؟ | آموزش پیدا کردن مک آدرس در مکینتا...
زمان عرضه آیفون 7

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.