ورود / ثبت نام

ورود

حل مشکل شارژ قلم اپل

حل مشکل شارژ قلم اپل

حتما میدانید که اپل برای اولین بار به همراه معرفی آیپد پرو، از قلم هوشمند خودش نیز با نام اپل پنسل (Apple Pencil) رونمایی کرد. قلمی که دارای ویژگی های منحصربفردی است و تقریبا از هر نوع قلم دیجیتالی دیگری که پیش از این در بازار وجود داشته، کامل تر و کاربردی تر است. اپل به خصوص به طراحان و گرافیست ها توصیه کرده است که از این قلم به همراه آیپد پرو استفاده کنند.

اما حتما میدانید که این قلم، خود نیز دارای باتری است و نیاز به شارژ شدن دارد. حال شارژ شدن چگونه انجام میگیرد؟ با وصل شدن به خود آیپد پرو. مطمئنا این روش، روش راحتی است و خیلی سریع نیز میتواند اپل پنسل را شارژ کند. اما وقتی به سایز بزرگ آیپد پرو فکر میکنید و یک شی آنتن مانند که به زیر آن متصل شده را نیز میبینید، متوجه مشکل میشوید.

حل مشکل شارژ قلم اپل

مشکل اینجاست که علاوه بر افزایش امکان شکستن و آسیب دیدن، طول اپل پنسل نیز به طول آیپد پرو اضافه میشود و نگه داشتن آن بسیار دشوار میشود. برای حل این مشکل، اپل قرار است یک قطعه‌ی تبدیل کننده یا مبدل را برای اپل پنسل عرضه کند که به کمک آن، میتوان قلم را به یک کابل متصل به آداپتور شارژر وصل نمود. یعنی شما میتوانید از شارژر آیفون یا آیپدتان برای شارژ اپل پنسل نیز استفاده کنید.

به گزارش ۹to5Mac، درحالیکه خود اپل پنسل با قیمت ۹۹ دلار و به طور جداگانه از آیپد پرو فروخته میشود، اما این قطعه به طور رایگان و در کنار قلم هوشمند اپل عرضه خواهد شد و خریداران نیازی نیست هزینه‌ی اضافه‌ای برای آن بپردازند.

امتياز دهيد:
3
تجربه ی فیلم ها و بازی های سه بعدی در اپل تی وی 4
فلیپ بورد اپل رو به سقوط است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.